Як подвоїти обсяг пам'яті.

Всі сучасні комп'ютери піддаються модернізації. Можна замінити процесор, відеокарту або інші складові. Але є компонент, який міняти необов'язково. Мова йде про оперативну пам'яті . Щоб подвоїти її обсяг, необов'язково викидати старий модуль пам'яті одного обсягу, а на його місце купувати більш ємнісний. Досить просто додати ще один або кілька модулів оперативної пам'яті .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оперативна пам'ять, викрутка
Інструкція
1
Перед додаванням модулів пам'яті потрібно подивитися, скільки портів пам'яті є на материнській платі вашого комп'ютера. Вимкніть комп'ютер від електроживлення і відкрийте кришку системного блоку. Знайдіть на материнській платі рядок з написом DDR. Біля цього рядка знаходяться інтерфейси підключення модулів пам'яті . Подивіться, скільки порожніх портів без встановлених модулів ще залишилося.
2
Тепер є два варіанти. Перший варіант розглядайте в тому випадку, якщо у вас є порожні порти підключення оперативної пам'яті . Просто додати до вже встановленим модулем пам'яті ще один (або декілька), таким чином, просто підсумувавши всю встановлену пам'ять. Якщо у вас вже є 2 Гб пам'яті , потрібно буде купити ще один модуль на 2 Гб. Таким способом пам'ять подвоїться.
3
Перед покупкою подивіться, який тип пам'яті підтримує материнська плата. Це можна подивитися або в технічній документації, або на самому модулі пам'яті (DDR SDRAM, DDR3 SDRAM.). Тепер при покупці потрібно вибрати такий же тип пам'яті (неважливо, якого обсягу).
4
Коли оперативна пам'ять вже у вас на руках, просто вставте її в порожній порт. Просто акуратно притисніть до контакту і натисніть, поки не спрацює засувка. Нічого більше робити не потрібно. Закрийте кришку системного блоку і включіть комп'ютер. Тепер обсяг пам'яті став в два рази більше.
5
Другий варіант потрібен в тому випадку, якщо всі порти у вас зайняті. Вийміть модулі пам'яті з портів. Знайдіть той модуль, обсяг пам'яті якого найменший. Саме його і будете міняти. Підберіть замість цього модуля більш ємнісний. Наприклад, замість 512 Мб купіть модуль на 2 Гб. Тепер модуль з більшою ємністю пам'яті встановіть замість модуля з меншою ємністю. Об'єм оперативної пам'яті стане більше. Слід зазначити, що для 32-бітової версії Windows ставити більше 4 Гб немає сенсу.