Як редагувати сканований текст. Як редагувати текст у відсканованому документі.

Сканування - це створення за допомогою сканера або фотокамери цифрової копії документа, сторінки книги чи журналу, фотографії. Якщо ви відсканували текст і вам потрібно його відредагувати, можна скористатися програмним забезпеченням, призначеним для вирішення подібних завдань.
Інструкція
1
Самим популярним засобом для редагування сканованого тексту вже довго час залишається програма Abbyy FineReader. Завантажити пробну або придбати повну версію програми можна на офіційному сайті Abbyy за адресою www.abbyy.ru/finereader. Пробна безкоштовна версія програми дасть вам можливість обробити тільки 50 сторінок тексту. Це обмеження зняте в повній версії програми, вартість якої не перевищує $ 50.
2
Після того як ви завантажили і встановили програму, запустіть її на своєму комп'ютері. Завантажте файл з текстом, який потрібно редагувати, в програму з меню «Відкрити», «Конвертувати зображення в Microsoft Word». Вкажіть шлях до файлу, після чого буде запущений процес конвертації.
3
Після його завершення текст автоматично буде відкритий в новому документі Word. Тут ви можете його відредагувати звичними засобами, а потім зберегти як файл Microsoft Word.
4
Крім того, ви можете використовувати онлайн-ресурс www.onlineocr.ru, на якому можна виконати конвертацію відсканованого документа в текстовий формат. Для цього натисніть кнопку «Виберіть файл», вкажіть потрібний файл на своєму комп'ютері, а потім натисніть кнопку «Завантажити».
5
Після завантаження зображення натисніть кнопку «Розпізнати текст». Через деякий час на цій же сторінці з'явиться текст. Виділіть текст, а потім скопіюйте і вставте його в текстовий документ, де ви зможете цей текст відредагувати.
6
Якщо в процесі сканування ви збережете текст у форматі PDF, ви можете відредагувати його після обробки будь-яким доступним конвертером PDF в Word. Спробуйте програму PDF to Word, яку можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті за адресою www.pdftoword.com, або скористайтеся одним з онлайн-конвертерів: www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter, www.convertpdftoword.net і т .буд.