Як відключити рекламні модулі.

Рекламні модулі часто встановлюються автоматично. У наш час вони стали однією з різновидів спаму. Після їх встановлення, причому без вашої угоди, вони вписуються в браузер і можуть блокувати доступ до різних мережевих сервісів. Та й просто заважають нормально користуватися комп'ютером та інтернетом. Отже, потрібно від них позбавитися.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер (Internet Explorer, Opera), доступ в інтернет
Інструкція
1
Щоб видалити рекламний модуль в Internet Explorer, виберіть у меню браузера рядок «Сервіс», потім пройдіть у вкладку «Управління надбудовами». Знайдіть рядок під заголовком «Файл». Із списку, виберіть файл під назвою lib.dll. Файл не повинен називатися точно так цілком, але закінчення має бути саме таке. Клацніть по надбудові цього файлу, виберіть команду «Відключити», потім ОК. Після цього вийдіть з Internet Explorer, а потім запустіть його знову.
2
Увімкніть на комп'ютері «Пошук». Знайдіть папку з назвою C: WindowsSystem32 і відкрийте її. У папці, знайдіть файл з ім'ям lib.dll. Видаліть його.
3
Вимкніть Internet Explorer. Виберіть у стандартних програмах командний рядок. Введіть туди команду regedit. Відкриється вікно. В ньому виберіть команду «Правка», потім вкладку «Знайти», а в ній введіть «Ім'я надбудови». Видаліть всі файли, які будуть знайдені. Після закінчення операції перезавантажте комп'ютер.
4
Щоб видалити рекламний модуль в інтернет-браузері Opera, запустіть його. У меню браузера знайдіть рядок «Інструменти». На панелі інструментів виберіть рядок «Настройки». Відкриється вікно, в якому знайдіть рядок Javascript. Відкриється ще одне вікно. У ньому знайдіть і відкрийте пункт User Javascript files, після цього зітріть все, що там написано (як у текстовому документі). Найімовірніше там буде рядок з написом uscripts, але необов'язково. Тепер модуль повинен піти. Закрийте браузер і перезавантажте комп'ютер.
5
При наступному використанні браузера рекламний модуль з'являтися не буде. Для надійності видаліть всі записи з параметра «Вибрані». Якщо там є потрібні вам сайти, то після видалення і перезапуску браузера можете додати їх у «Вибрані» назад.