Як скласти запрошення. запрошувальні на дитячий день народження своїми руками.

Запрошення - це візитна картка будь-якого торжества. Необхідно заздалегідь подбати про всі деталі цієї маленької листівки, адже саме запрошення справляє перше враження про майбутнє свято.
Інструкція
1
Важливо пам'ятати, що запрошення має відповідати тематиці свята, його необхідно оформляти відповідно до всіх правил етикету. Існує декілька корисних порад з оформлення запрошення: - в тексті запрошення повинно повідомлятися назва заходу (весілля, день народження, ювілей та т.д.); - Обов'язково повністю вказується ім'я гостя і на скількох людина дійсно запрошення. В цьому випадку необхідно враховувати, наприклад, сімейні пари, які можуть прийти на торжество з дітьми; - дата, час, місце проведення свята обов'язково зазначаються в запрошенні. Якщо це запрошення на весілля, то вказується як місце урочистої реєстрації шлюбу, так і місце проведення святкового банкету.
2
Запрошення розсилаються заздалегідь, за один-два тижні до заходу. Запрошення на весілля рекомендується відправляти за місяць до дати торжества. Кількість запрошень потрібно придбати з невеликим запасом. Раптом ви когось не врахували в списку запрошених або просто помилилися при написанні адресатів.
3
Що стосується оформлення запрошення, то тут вибір в даний час дуже величезний. Це можуть бути ексклюзивні листівки ручної роботи або готові друковані видання. Перший варіант більш дорогий. Тут ви можете самі розробити дизайн майбутнього запрошення, а майстер вже виготовить їх з урахуванням ваших побажань. Можна зробити запрошення і самостійно. Для цього вам знадобиться тільки ваша творчість і фантазія. До створення запрошень на дитяче свято можна підключити ваших малюків. Адже їм буде так приємно вручати запрошення на день народження, зроблені своїми руками, друзям і рідним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tk0xYiD6g0w