Як налаштувати миша на один клік. змінити клацання миші в win 7.

Звикнувши до того, що в середовищі операційної системи Windows основні команди активуються по подвійному кліку миші, хтось може здивуватися, дізнавшись, що ті ж команди можна активувати одним клацанням. Робити це можна після зміни системних налаштувань або за допомогою додаткової кнопки миші.
Інструкція
1
Щоб налаштувати звичайну 3-кнопкову миша на активацію команд в один клік, відкрийте "Мій комп'ютер» або будь-яке інше вікно провідника Windows. Якщо на комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, виберіть у меню «Вид» команду «Властивості папки».
2
Якщо на ваш комп'ютер встановлена Windows 7 або Vista, клацніть будь вікні провідника Windows меню «Упорядкувати» і виберіть команду «Параметри папок і пошуку». Відкриється діалогове вікно "Параметри папок».
3
У розділі «Клацання мишею» встановіть прапорець «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». При бажанні тут же можна активувати опцію «Підкреслювати підписи значків при наведенні». Завершивши налаштування, закрийте вікно, натиснувши кнопку «ОК».
4
Тепер всі команди, для активації яких раніше було необхідно клацати двічі, будуть активуватися по одному кліку миші. Приміром, щоб відкрити будь-який файл або запустити програму, досить буде клацнути один раз по іконці.
5
Якщо ви власник моделі миші, у якої є додаткові кнопки, одну з них ви можете налаштувати на активацію команд одним кліком. Для цього слід скористатися спеціальним програмним забезпеченням від виробника миші, за допомогою якого можна виконати настройку додаткових кнопок.
6
Такі програми зазвичай записані на диск, що йде в комплекті з мишею. Якщо у вас немає диска, ви можете завантажити необхідний додаток на офіційному сайті виробника маніпулятора (миші).
Корисна порада
Зверніть увагу, що деякі моделі маніпуляторів мають додаткову кнопку, автоматично налаштовану на активацію системних команд одним кліком. Зазвичай така кнопка розташована безпосередньо на лівій кнопці миші, ближче до коліщатка.