Як витягнути голку.

В житті трапляються різні неприємні події. І не завжди є можливість відразу ж звернутися до лікаря, щоб отримати кваліфіковану медичну допомогу. Якщо раптом трапилася ситуація, коли в певну частину тіла ви загнали скалку в вигляді голки, то діяти потрібно негайно.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - клей, дьоготь або смола.
Інструкція
1
Перш за все, врахуйте, що некваліфіковане колупання в тілі з метою витягнути таку скалку може спровокувати подальші ускладнення і розвиток вторинної інфекції. Однак в разі проникнення голки в тіло діяти потрібно негайно. Правда, відразу ж відзначите всі страшилки про те, що голка, потрапивши в м'якоть тіла, відразу ж починає подорожувати по венах і приходить до серця, що може спровокувати летальний результат. Фахівці називають ці розповіді звичайним бердом, проте не заперечують, що голку необхідно відразу ж витягати з м'яких тканин. Втім, випадки міграції голки по м'яким тканинам тіла все ж мали місце.
2
Якщо голка або її частина не увійшла в тіло повністю і знаходиться досить близько до поверхні шкірного покриву, то можна скористатися різними методами, за допомогою яких її можна дістати. Наприклад, можна скористатися звичайним пінцетом, за допомогою якого Ви захоплюєтесь кінчик голки, розтягнувши шкіру. Якщо дістати голку вдалося - проблема ліквідована. Продезінфікуйте місце, де щойно була скалка, і не переживайте.
3
Ще один метод - змастити місце, де стирчить краєчок голки, сильним клеєм, дьогтем або смолою. Коли шар засохне, разом з ним з тіла можна витягти і неприємну скалку. Якщо таку скалку ви витягуєте дитині, то постарайтеся, насамперед, заспокоїти його, щоб малюк максимально розслабився. Тоді заноза вийде набагато простіше і швидше.
4
Всі вищевказані способи годяться тільки в тому випадку, коли кінчик цілої або відламаною голки видно з тіла неозброєним оком. Якщо ж голка увійшла в тіло повністю, то негайно необхідно відправлятися на прийом до фахівця. Пускай хірург гарненько вас огляне, навіть якщо з'явилося незначне сумнів щодо можливості потрапляння голки в тіло. До того, як вас ретельно огляне лікар, постарайтеся не рухатися зайвий раз: голка - справа серйозна.
5
Доктор для початку зробить рентгенівський знімок, а пізніше - проведе хірургічне втручання, за допомогою якого голка буде витягнута з тіла. При необхідності доктор проведе знеболювання, і операція пройде швидко і досить просто.