Як перестати турбуватися через дрібниці.

Швидкий темп життя, щоденні стреси, втома тримають нас в постійній напрузі. Коли встигнути зробити потрібно все, пропадає відчуття значущості того чи іншого дії. Так плутається важливе і буденне, ми починаємо витрачати свою енергію по дурницях .
Інструкція
1
Щоб змінити своє життя і перестати турбуватися з дурницях , потрібно розібратися у своїй свідомості і в першу чергу визначитися, що для нас дійсно важливо, а що відноситься до незначних дрібниць, дурницях . Зробити це буде не просто, так як стереотипи поведінки і ставлення до життя щеплені в нас ще з раннього дитинства. Однак постарайтеся відповісти собі на питання: наскільки важлива для мене ця ситуація (той самий «дрібниця»); призведе ця ситуація до досягнення моєї мети; чи вплине це на мої стосунки з оточуючими. Постарайтеся зрозуміти, що жодна життєва дрібниця не зрівняється з величчю вашого життя, краси, здоров'я і гармонії. Постарайтеся зберегти в собі гармонію: вона буде запорукою вирішення найскладніших проблем.
2
Через стрес ми стаємо дратівливими: нас легко вивести з себе, ми реагуємо на кожну дрібну провокацію. Постарайтеся зберігати спокій, насолоджуватися життям. Якнайкраще підійде плавання, а контраст прохолодного басейну і гарячої сауни поліпшить стан вашого здоров'я і позитивно позначиться на зовнішньому вигляді шкіри. Якщо ви все-таки не можете викроїти час на відвідування басейну, приймайте гарячу ванну з піною або морською сіллю.
3
Сприятливий вплив на нашу душу і розум надає ароматерапія. Кілька крапельок ефірного масла лаванди, жасмину або іланг-ілангу в аромалампу заспокоять і подарують насолоду. Цитрусові масла бадьорять, піднімають настрій і допомагають зосередитися на головному. Ефірні олії можна використовувати не тільки для ароматизації приміщень, але й для збагачення косметичних засобів. В упаковці масла, купленого в аптеці, завжди лежить інструкція з розрахованою дозуванням: скільки крапельок масла можна додати в крем або шампунь і які позитивні результати це принесе.
4
Будьте уважнішими до себе. Прислухайтеся до ритму вашого серця, відчувайте своє розслаблене дихання, зверніть увагу, як організм реагує на отриману їжу. Намагайтеся тонко відчувати все, що відбувається у вашому тілі, як змінюється ваш настрій протягом дня. Так збережеться легке медитативний стан, що залишився від нічного відпочинку, і ви будете непідвладні переживань і занепокоєння.