Як оформити стенд для батьків. оформлення інформаційного стенда для батьків.

Співпраця дошкільного або навчального закладів з батьками обов'язково має бути налагоджена. Досягти цього можна різними способами. Одним з них є наявність стенду в дитячому закладі. Але як його оформити і на що особливо звернути увагу?
Інструкція
1
Від того, наскільки добре налагоджена взаємний зв'язок педагога з батьками, багато в чому залежить і результативність виховного процесу. Щоб повідомити потрібну інформацію, поділитися досягнутими результатами, оформляються стенди для батьків. Оформлення стенду - це творча робота. Як це зробити - вирішує кожен для себе сам. Але потрібно врахувати важливі моменти: інформація повинна бути актуальною (дані постійно оновлюватися), а оформлення - естетичним. Постарайтеся в оформленні поєднувати інформативний матеріал з ілюстративним.
2
Якщо стенд для батьків оформляє педагог дошкільної освіти, то він може оформити такі розділи, як наприклад, «Виставка дитячих робіт» і «Наше життя». Помістіть на стенд дитячі малюнки і вироби, підпишіть. Оновлюйте виставку регулярно. Батьки будуть знати, чим займається дитина і пишатися досягнутими результатами малюка. В розділ «Наше життя» можна помістити фотографії про проведені заходи або їх сценарії.
3
Обов'язково помістіть на стенд важливу і корисну для батьків інформацію: телефони та адреси організацій, виписку із закону про права дитини або наприклад, перелік документів для оформлення допомоги на малюка і т.д. Необхідно оформити і «Медичну сторіночку». У неї заносите поради лікаря, графік щеплень або дату медичного огляду. Вносьте туди інформаційні матеріали, що пропагують здоровий спосіб життя.
4
У дошкільному закладі на стенді для батьків обов'язково має бути виділено місце для меню на кожен день. У список вноситься не тільки перелік страв, але і їх маса, інгредієнти. Туди ж можна помістити інформацію про здорову і корисну їжу. Обов'язковий розділ «Оголошення». Батьки повинні бути в курсі всього запланованого в роботі з дітьми.
5
Якщо стенд оформляє вчитель для батьків школярів, поряд з вищевказаними розділами можуть бути й інформаційні довідки, що містять нові вимоги на іспиті або графік консультацій, а також терміни проведення ЄДІ (основні і додаткові). Розділ «Батьківські збори» варто включити як вихователю, так і вчителю. У нього повинні бути занесені терміни і теми запланованих батьківських зборів. Оформіть також фотовиставку. Це буде цікаво і батькам, і дітям.