Як організувати майстер-клас.

Майстер-клас - це сучасна форма організації навчального тренінгу-семінару, який проводиться фахівцями певній галузі. Сьогодні відвідання майстер-класу стало поширеним явищем, а проведення для викладачів - хорошим способом заробити гроші завдяки своїм вмінням.
Вам знадобиться
  • Папір, ручка, калькулятор і фантазія.
Інструкція
1
Чітко визначте мету майстер-класу. Для цього дайте відповідь на питання: для чого ви його плануєте? Не плутайте назва класу з його целью.Названіе майстер-класу - «Як навчитися згортати язик у трубочку», мета - заробити на морозиво, щоб потім організувати клас з ліплення мороженого сніговика. Можна виділити наступні основні цілі: 1) Отримання доходу від реалізації свого досвіду, навичок, знаній.2) Реалізація продукції (наприклад, клас з нарізки морквини ножем, який хочуть продати). Даний клас також орієнтований на отримання доходу, тільки шляхом продажі.3) Залучення клієнтів. В цьому випадку часто захід проводиться безкоштовно, або за символічну плату. Наприклад, вас навчать декорувати різні штучки за допомогою продукції, яку ви можете придбати у організаторів майстер-класу. Кінцева мета - отримання і збільшення дохода.4) Майстер-клас просто так. З хороших спонукань. Безкоштовний. Таке теж буває!
2
Визначте вашу цільову аудиторію. На скільки чоловік ви розраховуєте і що для цього потрібно. Якщо ви - автор класу, подумайте, скільки чоловік ви «подужаєте». Починати краще з маленького кількості (для творчого класу це 3-5 осіб). Потім можна збільшити кількість, в середньому, до 10 чоловік. Залежить знову ж від цілей, бюджету та місця проведення.
3
Складіть план заходу. Пропишіть його до найдрібніших подробиць. Вкажіть час проведення кожного етапу. Врахуйте різні форс-мажорні ситуації і продумайте шляхи виходу з них. Частий форс-мажор - брак времені.Укажіте все, що вам може знадобитися на класі. Витратні матеріали, печеньки для чаю ...
4
Настав час складати бюджет. Порахуйте всі витрати (не забудьте про рекламу). Запишіть очікуваний дохід. Зіставте витрати і доходи. Рентабельна чи ваша задумка? Можлива ситуація, коли ви не отримуєте дохід, і оплачуєте витрати зі своєї кишені. Як правило, це рекламна акція, спрямована на збільшення доходу в майбутньому.
5
Подумайте, коли краще провести захід (ввечері в будній день або у вихідний). Встаньте на місце ваших потенційних учасників: коли б вам було зручно на їх місці? Призначте дату проведення
6
Вирішіть питання з приміщенням. Для класу можна використовувати територію замовника або свою, а можна і зняти в оренду. Шукайте відповідний варіант, спираючись на бюджет заходу.
7
Почніть збирати учасників майстер-класу. Для цього займіться рекламою і реєстрацією потенційних учасників. Закупити витратні матеріали. Відрепетируйте. Підберіть собі образ (одяг, взуття, макіяж, зачіска).
Корисна порада
- Внесіть родзинку в сценарій. Це дозволить згладити напругу і налагодити дружню атмосферу. - Ведіть майстер-клас активно і позитивно. Тоді клієнти стануть постійними.
У процесі виховання батьки прищеплюють дітям необхідні навички ввічливості і спілкування, пояснюють, що добре, а що погано, але ще одним немаловажним моментом є привчання дитини до дисципліни і відповідальності. Тільки не плутайте з покаранням, дисципліна - це метод виправити поведінку вашої дитини без криків і агресії.
Інструкція
1
Встановіть чіткий розпорядок дня і намагайтеся його дотримуватися. Малюк повинен знати, що після вечірнього купання слід сон, а не гучні ігри - догонялки. Режим дня вселяє дитині відчуття стабільності та спокою. Не порушуйте звичний розпорядок дня без важливої на те причини, інакше малюк почне вередувати, адже ви вже один раз пішли на поступки, значить, зробите це знову.
2
Не вимагайте неможливого. Ви повинні бути точно впевнені, що дитина в змозі виконати ваші вказівки. Пред'явлення дітям вимог, які вони не можуть виконати, ображає і ранить дитячу психіку, а також створює конфліктну ситуацію. Закріпіть за малюком виконання нескладної домашньої обов'язки або доручіть йому догляд за домашнім улюбленцем, так малюк відчує свою значущість і відповідальність.
3
Визначте межі дозволеного. Встановіть розумні і справедливі вимоги та обмеження, малюк повинен знати, в чому полягає прийнятне або неприпустиму поведінку, так ви зможете уникнути появи у чада почуття несправедливості, яке діти відчувають, коли їх карають за помилки і промахи або за який-небудь випадковий проступок.
4
Будьте спокійні і впевнені в своїх діях. Діти відразу відчувають сумніви батьків і користуються цим. Істерики, неслухняність і відкритий бунт - все це перевірка батьківського авторитету і стійкості. Якщо батьки зриваються на крик або проявляють інші ознаки слабкості, дитина просто перестає в них бачити надійних і заслуговують довіри лідерів. Зберігайте спокій і не піддавайтеся на провокації, тут важливо не перестаратися з дисципліною, все - таки на першому місці повинні бути любов і турбота.
5
Приділяйте час своїм дітям, спілкуйтеся з ними, адже найчастіше непослух і бажання все робити наперекір батькам - це просто сигнал про те, що дітям не вистачає любові та уваги. Будьте поруч із дітьми, допомагайте і направляйте їх по життю. Малюки, які знайомі з дисципліною з ранніх років, набагато легше адаптуються і переносять неприємні життєві ситуації.