Як придумати ідею бізнесу.

Багато підприємців кажуть, що ідея їх успішного бізнесу прийшла до них раптово. Наприклад, вони побачили щось особливе в іншому місті або країні і пристосували це на батьківщині, навчилися щось робити самі і т.д. Що ж робити, якщо така ідея ніяк не спадає на думку вам?
Інструкція
1
Згадайте те, чим вам подобалося займатися з дитинства. Неважливо, що це було: написання казок, шиття, створення букетів ... Напевно щось з цього можна використовувати як бізнес- ідею. Подумайте, кому може знадобитися та чи інша слуга, яку ви могли б надавати. Якщо у такої послуги є цільова аудиторія, то, цілком можливо, вона стане в майбутньому ідеєю для успішного бізнесу .
2
Покритикуйте послуги, що надаються іншими. Заняття в школі танців побудовані неправильно? У книжковому магазині неможливо знайти потрібну вам книгу без допомоги консультанта, за яким доводиться ходити в інший зал? Якщо ви знаєте, як поліпшити той чи інший бізнес, зробити його ефективним, скористайтеся цим. Таким чином, ви зможете створити ефективний бізнес, відкривши щось, що вже є, але в іншому варіанті.
3
Є бізнес-ідеї, які актуальні завжди: кафе, магазин продуктів, перукарня ... Вирішіть, що з цього вам більше подобається, і подумайте, як ви зможете створити такий бізнес. Про те, наскільки такі бізнеси затратні, що для їх створення необхідно, нескладно дізнатися з інтернету, скачавши приблизний бізнес-план подібного підприємства.
4
Є ще простіший спосіб - купити франшизу вже розкрученого закладу. У цьому випадку вам знадобляться тільки інвестиції та вміння керувати бізнесом, оскільки зазвичай по франшизі надається і обладнання, і спеціально навчений персонал, і реклама. Керуючи подібним бізнесом, ви, по-перше, багато чому навчитеся на досить простому і безризиковому прикладі, а по-друге, придумаєте свою ідею бізнесу на базі вже наявного, адже будь-яку розкручену кав'ярню можна вдосконалити і перетворити на щось своє. Потім заклад, куплене за франшизою, можна буде продати і з головою піти в свій, унікальний бізнес.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2SOCi8BdVQE