Як утеплити кут.

Власники власних будинків напевно хоча б раз замислювалися про його утеплення. Саме від того, як будинок утримує тепло, залежать витрати на опалення. Також в теплому будинку завжди приємно перебувати.
Інструкція
1
Напевно кожній людині відомо, що в зимовий період температура всередині будинку сильно відрізняється від температури зовні. У підсумку десь всередині стіни обов'язково присутнє таке місце («точка роси»), де водяна пара, яка обов'язково присутня в повітрі, перетворюється в краплі рідини. Саме тому для утеплення будинку потрібно використовувати якісні матеріали. Від них залежатиме збереження тепла в будинку, а також довговічність утеплювача.
2
Якщо стіна вашого будинку зведена з однорідної матеріалу, наприклад, деревини або цегляної кладки, то точка роси обов'язково буде потрапляти всередину цього матеріалу. У підсумку він перебуватиме під постійним впливом сезонних температур, чому буде найбільш швидкий знос і руйнування. Якщо цю стіну утеплити спеціальним матеріалом, то в будинку буде набагато тепліше. Стіна буде тримати тепло набагато довше.
3
Якщо утеплює матеріал розташовувати всередині будинку, то точка роси в будь-якому випадку виявиться всередині нього. У результаті основна стіна буде постійно промерзати. Це негативно позначається на її терміні служби. Також потрібно відзначити, що між стіною і утеплювачем буде відбуватися утворення водяної пари.
4
Якщо утеплювати будинок теплоізоляційним матеріалом зовні, то точка роси також буде в утеплювачі. Однак стіна буде постійно перебувати в позитивній температурі. Чи не ній не буде відбуватися утворення конденсату. Даний вид утеплення більш логічний і практичний. Утеплення будинку зовні також добре тим, що не скорочуватиметься корисна площа всередині будинку. Товщина стіни буде збільшена назовні, а не всередину.
5
Зрозуміло, зовні шар утеплювача потрібно захистити від різних зовнішніх впливів. Можна просто навісити вентильований фасад або ж зашити стіни сайдингом.