Як підключити активний саб.

Досить часто автолюбителі хочуть поставити і підключити в своєму автомобілі активний сабвуфер . Однак потрібно мати хоча б мінімальні знання в цій області. Нічого складного в цій справі немає.
Інструкція
1
Якщо у вашій магнітолі є виходи під активний сабвуфер , то підключення виконується досить просто. Для початку виберіть місце, в яке встановіть сабвуфер . Після цього підведіть до цього місця харчування. Найкраще харчування робити безпосередньо від акумулятора автомобіля. Також можна використовувати силові ланцюга. Зрозуміло, при підключенні живлення необхідно дотримуватись полярності.
2
Найкраще також подбати про встановлення конденсатора для харчування сабвуфер а. Справа в тому, що пікові навантаження на сабвуфер е при відтворенні НЧ можуть викликати підвищене споживання потужності. У підсумку це призводить до підвищеного навантаження на елементи, що живлять бортову мережу автомобіля. Іноді ж працюючий генератор разом з акумулятором не можуть дати необхідну енергію для роботи сабвуфер а. У такій ситуації підсвічування на авто буде згасати разом з наростаючим рівнем відтворення НЧ. Щоб уникнути такого роду проблем, необхідно підключити до харчування сабвуфер а конденсатор. Він знаходиться в постійно зарядженому стані. Однак, при нестачі енергії, він буде віддавати свою, при цьому разряжаясь. Провали по харчуванню будуть згладжуватися. Використовуючи конденсатор, ми розвантажуємо живлять елементи. Сабвуфер буде видавати якісний звук при достатньому харчуванні.
3
Після того як виконано правильно приєднання, а також настройка, потрібно тільки зайнятися обмеженням верхньої межі роботи НЧ динаміка, а також провести вибір фази коливання динаміка. Така функція є на більшості сучасних сабвуфер ах. Досить часто у сабвуфер них систем виникає проблема, пов'язана з поганою стикуванням амплітудно-частотних характеристик СЧ динаміків, а також самого сабвуфер а. На стику АЧХ іноді буває провал, а іноді - завищення вирівняю. Зустрічаються сабвуфер и, на яких є функція підстроювання його верхньої граничної частоти за допомогою регулювання.