Як завести свій бізнес.

Напевно кожен з нас хоча б раз мріяв про власний бізнесі . Бізнес - це і велика відповідальність, і велика свободу, і можливість займатися улюбленою справою. Якщо ви всерйоз вирішили завести свій бізнес, пам'ятайте, що незалежно від його виду вам доведеться зробити кілька певних кроків.
Вам знадобиться
  • Для бізнесу потрібні: бізнес-ідея, бізнес-план, інвестиції (не завжди матеріальні), просування, реєстрація, великий ентузіазм і - в більшості випадків, але не у всіх - офіс, обладнання та персонал.
Інструкція
1
Перш за все, подумайте, що ви вмієте робити, що у вас добре виходить і чим вам хочеться займатися. Ідеєю для бізнесу, причому прибутковою, може стати при належному просуванні практично все, що завгодно, від торгівлі книгами до миловаріння.
2
Для створення будь-якого бізнесу необхідно написати бізнес-план. Він необхідний не тільки потенційним інвесторам, а й вам, оскільки бізнес-план являє собою покрокову інструкцію по тому, як саме робити той чи інший бізнес. Для бізнес-плану необхідно досліджувати ринок товарів або послуг, на який ви збираєтеся виходити, проаналізувати інформацію про своїх найближчих конкурентів, про можливості розвитку. Крім того, бізнес-план допоможе правильно розставити пріоритети в майбутньому бізнесі і порахувати його приблизну окупність.
3
Для будь-якого бізнесу знадобляться інвестиції, однак інвестиції - це не завжди гроші. В деяких випадках основною інвестицією будуть ваші здібності та вміння, а кошти знадобляться невеликі. Приміром, бізнесу з розробки сайтів знадобляться тільки комп'ютер або ноутбук з необхідними програмами.
4
Бізнес потребує просування і рекламу, інакше про нього просто ніхто нічого не дізнається. Просування також може бути незатратним: по-перше, про ваше бізнесі повинні дізнатися ваші друзі і знайомі, по-друге, можна просувати свій бізнес через інтернет, використовуючи соціальні мережі, форуми і дошки оголошень, що коштує недорого .
5
Відповідно до закону, бізнес повинен бути зареєстрований, тому не варто зволікати з реєстрацією в якості індивідуального підприємця або зі створенням компанії. Реєстрація здійснюється в податкових органах.
6
Для ведення багатьох видів бізнесу (консалтингова фірма, магазин і т.д.) вам знадобиться приміщення, яке необхідно взяти в оренду. Місцезнаходження приміщення часто дуже впливає на хід бізнесу, оскільки клієнти можуть вибрати ваших конкурентів через те, що їм незручно добиратися до вас. Тому пам'ятайте основні правила: магазин або кафе, будь-яке інше торгове підприємство повинні бути на "бойком" місці або в торговому центрі, а офіс юридичних і аудиторських фірм, кадрових агентств - в центрі міста або в зручному для відвідування клієнтами місці. Залежно від вашого бізнесу, вам також важливо закупити необхідне обладнання, офісні меблі, найняти персонал.
Людина починає відкривати свій бізнес при необхідності заробляти гроші і не залежати від начальства. Відкрити власну справу і виростити його до процвітаючого бізнесу досить не просто. Слід відмовитися від колишнього життя і роботи. Адже стати підприємцем означає працювати ненормований робочий день.
Вам знадобиться
  • Підприємницький талант
Інструкція
1
Успішний бізнес повинен давати хороші гроші і задоволення від роботи. Спочатку необхідно визначитися з цілями. Щоб завести свою справу треба обміркувати весь план дій, з роду діяльності до подальшого розширення на ринку. Для початку треба подумати про ідеї майбутнього бізнесу. Найбільш ризикованим і прибутковим є інновація. Новий вид діяльності надання послуг або виробництва нового товару завжди супроводжується ризиком. Тому необхідно досконально вивчити ринкову нішу і свої можливості.
2
Можна завести свою справу і відкривати бізнес, який існує на ринку. Для цього необхідно вивчити своїх конкурентів і внести свої маленькі нововведення. Увійти на конкурентний ринок легше, ніж надавати нововведення в товарі або послуги, оскільки можна розраховувати на попит з боку споживача. Важливо зацікавити потенційних клієнтів і донести до них переваги в купівлі товару або послуги. Відкривати свій бізнес не обов'язково з великих грошей. Оскільки ризик втрати малої суми буде незначний для власного бюджету.
3
Важлива не сума початкового капіталу, а бажання працювати і постійно вдосконалюватися. Головне протриматися на плаву близько шести місяців, поки власний бізнес не даватиме прибуток. Важливо думати про справу, постійно вдосконалюватися і не забувати про конкурентів. Щоб завести свою справу треба мати трохи хоробрості і бажання. Саме подолання складних бар'єрів в бізнесі визначає конкурентного підприємця, який отримує винагороду у вигляді прибутку.
Корисна порада
Починати бізнес краще без кредитів.