Як зав'язувати фанатський шарф.

Ледь тільки починається Чемпіонат Росії, Європи чи світу з футболу, непримиренні фанати різних команд прагнуть на стадіони, щоб підтримати футболістів, разом з ними порадіти успіху. І звичайно, кожен фанат має шарф з логотипом улюбленої команди. Цей атрибут вже давно став символом фанатського руху, і жоден уболівальник не прийде на гру без нього. Головне, правильно надіти шарф , щоб у разі перемоги встигнути швидко зняти з шиї і в єдиному пориві радості і тріумфу розмахувати над стадіоном.
Інструкція
1
Отже, як ми вже сказали, головний принцип у використанні фанатських шарф ов - простота. Тому багато хто приходить на стадіон, просто перекинувши його через шию. Правда, кінці шарф а повинні бути акуратно розправлені, щоб було видно, за кого людина хворіє і чиєю грою пишається.
2
Наступний поширений спосіб зав'язати шарф - кільце або петелька: шарф складається приблизно навпіл, один кінець залишається трохи довше. Надаватися на шию і попереду через петельку простягаються обидва кінці шарф а одночасно. До речі, так шарф и носять не тільки вболівальники, але й самі футболісти. Тому цей спосіб зав'язування шарф а і популярний серед уболівальників.
3
Можна просто перекинути шарф через шию, акуратно зав'язати і розправити. Цей спосіб дуже зручний, і коли гравець улюбленої команди відправить м'яч у ворота суперника, сдернуть шарф в пориві радості не складе особливих труднощів.
4
У холодну пору року фанати укутують шарф ом шию. Потрібно просто обмотати його навколо шиї один або кілька разів (якщо шарф довгий). Кінці в цьому випадку також акуратно розправляються.
5
Ще один нескладний спосіб, коли один кінець шарф а залишають попереду, а другий, обернувши навколо шиї, перекидається на спину. Це і стильно, і практично.
6
Агресивно налаштовані фанати, як правило, зав'язують шарф високо, вкриваючи практично все обличчя до очей. Якщо ви побачили на виході зі стадіону такого фаната, остерігайтеся - тут скоро почнеться бійка.
7
Якщо на стадіоні жарко або раптово пішов дощ, вболівальники вкривають голову шарф ІКОМ, адже вони бувають не тільки з товстої вовни. І це найлегший спосіб, щоб вчасно зметнути вгору свій шарф як прапор.
8
У тому випадку, якщо логотип команди вишитий в центрі шарф а, його пов'язують на лоб, а кінці залишаються на потиличній частині або спускаються з плечей.