Як оформити горище.

Якщо у вас котедж або приватний будинок, то однозначно є і горище . Це вільний простір, який не має зайвих стін для поділу на кілька зон. У ньому зазвичай тільки цементну підлогу, цегляна кладка, камінні і пічні труби та й скошені стелі. Але навіть таке приміщення можна перетворити на щось витончене. Звичайно, дизайн горище а - це досить-таки непросте завдання, але творча. Тому скористайтеся своєю фантазією, щоб кожен метр цього простору був задіяний.
Інструкція
1
Романтичної нотою в даному випадку можуть стати натяжні стелі. Їх можна виконати в стилі нічного неба. Вони будуть імітувати справжнє зоряне небо, на якому безліч різних сузір'їв і зірок.
2
Найголовніше, що вам необхідно зробити, так це розбити візуально територію горище а на окремі зони. Для цього використовуйте різні стелажі та інші спеціальні роздільники, щоб візуально змалювати їх граніци.Длінние шматки тканини, які будуть спадати зі стелі, вам у цьому помогут.Возьміте у своїх знайомих чи друзів декоративні ширми. Також їх можна зробити і самим. Вони дуже зручні і мають прекрасний вигляд.
3
Варіант декору горище а в основному залежить від початкового його виду. Коли навколо виступаючі труби, цеглу, дерево, то в оформленні вам краще застосувати хромовані елементи або ж пластік.В даному стилі дуже красиво буде виглядати шкіряна мебель.На цегляні стіни повісьте які-небудь плакати. Тим самим ви створите оригінальний дизайн, який в даний час широко поширений у багатьох країнах, у тому числі і в Америці, назва його - «лофт-стиль». Саме в такому оформляють офісні приміщення, квартири та багато іншого.
4
Також можете спробувати оформити свій горище в стилі вінтаж. Для цього знайдіть різні антикварні предмети інтер'єру, повісьте кілька картин і скляну люстру. Можете додати в інтер'єр дерев'яних кукол.Хорошенько продумайте, які фіранки ви повесіте.Правільно сплануйте простір для зберігання різних речей, так як за площею горище , в більшості випадків, невеликий. Для цього візьміть різні нарядні коробки і поставте їх один на одного. Або ж під диваном можна організувати місткий ящик. У ньому можна зберігати безліч вещей.Также встановіть підлогові світильники, стильні абажури, бра. Спробуйте використовувати різне освітлення, таким чином ви знайдете краще для даного інтер'єру.