Як поставити вуха чихуахуа.

За стандартом у чихуахуа до 3-5 місяців повинні бути широкі стоячі вуха. Однак, у деяких чихуахуа вони залишаються або напіввисячий, що вважається великим недоліком, або повністю висячими. Ці проблеми пов'язані з м'якими вушними хрящами, що може віддаватися у спадок. Виникають такі проблеми через неправильне годування матері цуценя під час вагітності або змісту народжених цуценят.
Інструкція
1
Годуйте собаку продуктами, що містять кальцій: сир, молоко, м'ясо і т.п. Один раз в день додавайте в їжу цуценяті желатин (щіпка желатину на кінчику ножа).
2
Гуляйте з собакою якнайчастіше і на сонці. Для росту кісток сонячні промені дуже корисні.
3
Корисний для цуценяти масаж вуха. Він покращує кровопостачання. По шість разів на день гладьте вуха від основи до кінчика, направляючи їх вгору. Не тягніть, а гладьте! Особливо такий масаж корисний в місцях, де є надломи.
4
До процедури, що допомагає зробити вуха стоячими, відноситься підклеювання вух пластиром. Використовуйте тільки медичний пластир! Канцелярський скотч або стрічка не підійдуть, тому що під ними вухо буде пріти і можуть виникнути алергічні реакції. Ширина пластиру 3 см. Шина для вуха повинна бути менше самого вуха, її виготовляють з стержня від кулькової ручки. Виміряйте довжину і ширину вуха собаки. Зробіть дві пелюстки із пластиру, відповідні виміряним розмірам. При цьому пелюстки по довжині повинні бути трохи менше вуха собаки, але відповідати його формі. По центру пелюсток приклейте шину, одна зі сторін пелюстки повинна залишитися липкою. З його допомогою приклеюйте всю конструкцію до вуха собаки. Перед наклеюванням продезінфікуйте вушну раковину одеколоном, спиртом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xigV7D5HkTU
Зверніть увагу
У довгошерстих чихуахуа напівстоячі вуха зустрічаються досить часто. Це пояснюється довгою шерстю, яка робить важчою вухо. Також вони можуть падати, коли у цуценяти відбувається зміна зубів. Після вуха встають знову, але надлом може залишитися.
Корисна порада
У випадку, якщо вухо дуже важке, то замість двох пелюсток використовуйте один. Також наклейте до його середини шину і закріпіть конструкцію на вухах собаки. Цю процедуру можна робити в 2-3 місяці і не знімати конструкцію до повної зміни зубів. Важливо, щоб собака швидко звикла до цієї конструкції і не знімала її. Тому, коли вона захоче почухати вухо, відволікайте від цього. Поступово пес звикне, і вушка стануть стоячими і красивими. Слід знати, що у деяких собак буває алергія на клеїть пластиру.