Як купити дешеву путівку. Як купити путівку недорого.

Сьогодні відпочинок за кордоном для жителів нашої країни став набагато доступніше, ніж раніше. Але тим не менше деякі не можуть дозволити собі дорогі тури або просто хочуть зекономити зайві гроші. Для таких людей є кілька можливостей купити путівку дешевше.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - придбати так звану «палаючу» путівку . Туристичні агентства можуть пропонувати таку послугу з двох причин. По-перше, коли попит на їх путівки значно менше пропозиції. Щоб не втрачати прибуток і не відправляти незаповнені літаки, туроператори роблять знижку для залучення клієнтів. По-друге, коли термін дії туру добігає кінця, але більшість квитків не розпродано, агентства також пропонують «гарячі» путівки.
2
Для того, щоб придбати такий тур, необхідно мати вже накопичену суму і готовий закордонний паспорт, оскільки вони з'являються буквально за кілька днів до вильоту, і часу на накопичення коштів та оформлення документів буде недостатньо. Також потрібно уважно стежити за інформацією про акції різних турагентств через інтернет, або безпосередньо в офісі оператора.
3
Інший спосіб придбання недорогий путівки полягає в тому, щоб подорожувати не в сезон відпусток. Так тури в жаркі країни взимку, коли наплив клієнтів не такий великий, дешевше, ніж він же влітку. Пов'язано це також з падінням попиту, на пропоновані операторами послуги: всі люди працюють, і подорожувати їм ніколи.
4
Ще один спосіб придбати дешевий тур - організувати подорож самостійно. У вартість путівки, яку пропонують вам в турагенції входить: - вартість квитків на літак; - оренда номера в готелі; - харчування; - медична страховка; - віза; - доставка вас від аеропорту до готелю; - екскурсіі.За допомогу в організації кожного з цих пунктів туристичні агентства беруть відсоток, що вже збільшує вартість путівки. Квитки на літак ви можете придбати самостійно через інтернет. Дешевше купувати квитки на рейси з пересадками, тільки краще підбирати час з урахуванням очікування в аеропорту, щоб вам не довелося сидіти там більше двох - трьох годин.
5
Номери в готелях коштують залежно від їх класу, пропонованих послуг, величини номери і місцезнаходження готелю. Не женіться за п'ятизірковими готелями - порядок їх присвоєння в різних країнах відрізняється, і чотирьох - п'ятизірковий готель в Туреччині не буде відповідати такому ж у Франції чи Німеччині. Дешевше буде зняти номер в хостелі - це приміщення типу гуртожитки, але якість проживання там не відрізняється від готельного, тільки готувати їжу вам доведеться самостійно на кухні, яка є спільною на кілька кімнат. Так ви зможете заощадити і на харчуванні.
6
При оформленні медичної страховки і візи не через турагентство, а самостійно, вам вдасться заощадити майже половину суми, яку б ви витратили. Але, звичайно, вам доведеться відвідати кілька установ і витратити свій час.
7
Для подорожей по місту, в який ви збираєтеся, можна орендувати автомобіль через інтернет. Так ви витратите менше грошей, ніж на таксі, та й маршрути зможете вибрати самостійно. Орендувати машину краще у великих містах, там ціни на них нижчі, а сам транспорт якісніше.
8
Екскурсії, які вам запропонують в турагенції, можна замовити самостійно через інтернет або безпосередньо на місці. Так вам теж вдасться заощадити значну суму грошей.
9
Збираючись у подорож, візьміть з собою когось з друзів - так і дорога буде веселіше, і грошей ви витратите менше, адже всі витрати будете ділити навпіл.