Як почистити білу шубу з кролика.

Біла шуба з кролика , як і будь-яке інше хутряний виріб, потребує систематичного догляду. Крім регулярного очищення від бруду і сушки, біле хутро потрібно відбілювати. Цей процес цілком доступний в домашніх умовах, якщо слідувати нескладним правилам.
Інструкція
1
Чистка білої шуби з кролика - Відсіч підкладку. Насипте в таз 2-3 кілограми манної крупи або крахмала.- Опустіть шубу в сухий крохмаль (манку) і «скупайте» її руками.- Хутро ретельно витрусити і пропилесосьте одежної щіткою. Крохмаль вбирає бруд, в результаті чого хутро стає білим і пухнастим.
2
Чистка білої шуби з кролика від сильних загрязненій- Білий хутро виколоти і вичистіть щеткой.- Нанесіть на забруднену хутро проти ворсу кашку з паленої магнезії або крохмалю і очищеного бензіна.- Забруднене порошок витрусити, обережно виколоти шубу і вичистіть щеткой.- Після повного висихання хутра, виріб добре розчешіть щіткою. Можливо, буде потрібно почистити білу шубу з кролика таким способом кілька разів, але в результаті хутро буде чистим і білосніжним.
3
Чистка білої шуби з кролика від жирних пятен- Пшеничні або житні висівки покладіть в металевий таз, поставте на огонь.- Помішуйте висівки рукою, поки не стане горячо.- Гарячі висівки насипте на невеликий ділянку хутра і перетріть руками. Поступово вийде почистити білу шубу з кролика цілком. Місця з сильними забрудненнями почистіть 2 - 3 раза.- Струсіть висівки з шуби, хутро вичешіть щіткою.
4
Відбілювання пожовклого хутра кролика , перший спосіб-Таблетки перекису водню розчиніть по інструкції, додайте кілька крапель нашатирного спірта.- Отриманим розчином змочіть мех.- Добре просушіть шубу на сонці.
5
Відбілювання пожовклого хутра кролика , другий спосіб-Купіть в зоомагазині професійний відбілюючий шампунь для собак.- У таз з водою капніть кілька крапель засобу, перемешайте.- Змочіть розчином ганчірку, протріть біле хутро в різних направленіях.- Щіткою-скребницею вичешіть хутро в різних напрямках, для сушки вироби використовуйте фен.
6
Захист білого хутра кролика від жовтизни під час зберігання- Сшейте двошаровий марлевий мішок, замочіть його в розчині синьки, отожміте.- Помістіть у вологий мішок білу шубу з кролика , залиште на довгий час.
Кожна жінка любить одягатися в хутра . Хутро кролика виглядає особливо добре, але рано чи пізно він стає менш привабливим через що з'явилися забруднень. Якщо шуба забруднена не сильно, спробуйте почистити хутро кролика в домашніх умовах і надати йому колишній блиск і красу. Але варто пам'ятати, що кролячий хутро - дуже ніжний і м'який, тому не потрібно докладати особливих зусиль за допомогою щіток та губок.
Вам знадобиться
  • - Крохмаль або манна крупа,
  • - перекис водню,
  • - нашатирний спирт,
  • - бензин,
  • - оцтова есенція.
  • - гліцерин,
  • - висівки.
Інструкція
1
Білий хутро кролика можна почистити за допомогою крохмалю або манної крупи. Для цього насипати на хутро трохи крохмалю і акуратно розтирати по шубі, рухи повинні бути такими, ніби ви перете. Після цього крохмаль витрусити (він повинен стати сірого кольору) і розчесати хутро гребінцем з рідкими зубами.
2
У склянку теплої води додати одну столову ложку перекису водню і кілька крапель нашатирного спирту, все ретельно перемішати. Нанести отриманий розчин на хутро кролика за допомогою розпилювача. Повісити хутряний виріб на плічки і сушити при кімнатній температурі до повного висихання.
3
Якщо на комірі або рукавах шуби з'явилися засмальцьовані місця, можна їх видалити за допомогою бензину. Бензин потрібно брати очищений, його продають в магазинах для заправки запальничок. Змочити невеликий шматочок ганчірочки в бензині і потерти засмальцьовані місця. Дуже важливо чистити хутряні вироби у напрямку ворсу.
4
Щоб додати блиск хутряним виробам, необхідно змочити невеликий шматок ганчірки в оцтової есенції і протерти хутро. Після цього обробити хутро кролика рідким гліцерином, це додасть йому природний блиск.
5
Пшеничні або житні висівки залити водою і поставити на вогонь. При цьому безперервно помішуйте рукою до тих пір, поки суміш не стане гарячою. Розсипте гарячі висівки по хутрі, після чого зберіть акуратно щіткою. Після такого способу чищення хутро добре струсити і розчесати.
6
Якщо хутряний виріб сильно запилилося - намочіть білу простирадло і покладіть на неї хутряний виріб ворсом вниз. Гарненько струсіть, можна трохи вибити. Таким чином, скупчилася пил в хутряному виробі повинна залишитися на простирадлі.
Корисна порада
Перед тим як прибрати шубу в шафу після довгої зими, потрібно попередньо її висушити (далеко від обігрівача і батареї), розчесати, повісити на плічки і прибрати в темний чохол. Зберігати хутряні вироби в темному, прохолодному місці. Важливо пам'ятати, що шуба повинна висіти в шафі вільно, щоб не пом'явся ворс. Якщо ви боїтеся користуватися народними способами очищення хутра в домашніх умовах, спробуйте почистити невелику ділянку з внутрішньої сторони, щоб переконатися в безпеці розчину. Щоб біле хутро не пожовтів, зберігайте його в синьому ганчірковому або паперовому чохлі.