Як вишити хрестом фотографію. Як вишити фотографію хрестом.

Одним з найдавніших ремесел і улюблених жіночих занять є вишивка хрестом . Безперечно, що сюжетів для вишивки вистачає, вони широко представлені і в магазинах, і в журналах по рукоділлю. Картина, вишита своїми руками може стати кращим подарунком або самим зворушливим прикрасою інтер'єру. Особливо якщо на полотні зображена фотографія близької людини. І абсолютно необов'язково для цього бути художником портретистом.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні для роботи п'яльця, нитки муліне, канву для лічильної вишивки, голка з тупим носиком для вишивання хрестом і ножиці. Зазвичай я починаю вишивати з лівого кута, але як було сказано вище, ви можете вибирати.
2
Обробіть в Photoshop обрану фотографію, яку потрібно перевести в схему вишивки. Ображати зайве, збільште чіткість і насиченість кольорів. Далі в меню комп'ютера виберіть команду Файл, потім дотримуйтесь команді Імпортувати зображення, далі - Імпорт в нову систему і завантажте потрібне фото в Pattern Maker.
3
У налаштуванні Метод перетворіть вашу фотографію в схему для вишивки, натиснувши Розмір, вкажіть розмір майбутньої картини в дюймах і розмір стібка. Вибравши в меню колонку Кольори, задайте тип ниток і необхідну кількість використовуваних кольорів. Виберіть Передній план або ділянку зображення, який буде вишитий, і фон або ті ділянки фото, які переносити на тканину ви не будете.Нажміте кнопку Імпорт. Отримайте оброблений комп'ютером готовий проект-схему для вишивки.
4
Приступайте до вишивки. Закріпіть нитку, пам'ятаючи про те, що вузликів, стяжок, перетяжок ні на лицьовій частині роботи, ні на вивороті. Для цього візьміть одну нитку з пасма, складіть її навпіл і за допомогою утворилася петельки закріплюйте ніть.Для виконання хрестика виведіть голку в верхньому лівому куті квадратика і зробіть діагональний стібок в нижній правий кут. Якщо по малюнку вам потрібно виконати, наприклад, в ряду три хрестики, то прошийте три стібка, а потім виконайте верхні стібки хрестиків у зворотний бік. Врахуйте, що вони повинні бути в одному направленіі.Продолжаёте вишивати за схемою. Слідкуйте за натягом нитки, не допускайте стяжок.
5
В кінці роботи обов'язково закріпіть нитку. Для цього на виворітного стороні розділіть нитки і кожну окремо закріпіть за стібок. А далі виведіть її на лицьову сторону і сховайте під хрестиком. Ображати кінець нитки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CldxYmvyFsY