Як поліпшити мозкову діяльність.

Можливості людського мозку необмежені. Найдієвіший спосіб поліпшення його роботи - це ведення активної інтелектуальної життя. Люди, мозок яких знаходиться в постійній напрузі, зберігають відмінну пам'ять і увагу. У цій категорії людей вище опірність організму до хвороб, вони швидше видужують, якщо захворюють. Прекрасна гімнастика для розуму - це розгадування кросвордів, складання віршів, захоплення новими інтересами, вивчення іноземних мов та ін.
Вам знадобиться
  • - молоко;
  • - чорний перець;
  • - корінь імбиру;
  • - кардамон;
  • - кориця;
  • - зерна кумина;
  • - плоди коріандру;
  • - плоди анісу;
  • - ромашка аптечна.
Інструкція
1
Однією з головних причин погіршення мозкової діяльності є захворювання, пов'язані із судинною недостатністю. Це атеросклероз, гіпертонія, діабет, інфаркт, інсульт. Лікування цих захворювань значно посилює мозкову діяльність . Народні лікарі рекомендують для поліпшення роботи клітин мозку випивати перед сном молоко з меленим чорним перцем. Візьміть щіпку перцю і залийте гарячим молоком. Дайте трохи охолонути і випийте, не чекаючи, коли воно охолоне. Цей бальзам корисний всім, крім людей із зниженою кислотністю.
2
Як профілактика для зміцнення пам'яті рекомендується приймати три види чаю: до сніданку, обіду і вечері. Для приготування чаю до сніданку візьміть по маленькій щіпці меленого кореня імбиру, кардамону, 1/3 чайної ложки кориці, заваріть склянкою окропу, дайте настоятися 5 хвилин, процідіть і випийте після завершення сніданку.
3
Для приготування чаю до обіду візьміть по 1/3 чайної ложки подрібнених зерен кумина, плодів коріандру, анісу, залийте окропом, через 5-7 хвилин процідіть і випийте після обіду.
4
До вечері приготуйте наступний чай. Візьміть 1/8 чайної ложки анісу, по 1/3 чайної ложки кориці і аптечної ромашки, заваріть окропом, через 5-7 хвилин процідіть і випийте після вечері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6B40-LkiV7I
Зверніть увагу
Значно погіршують мозкову діяльність визнані наступні чинники: стреси, хвороби судин, низька фізична активність, алкогольні напої, тютюн і наркотики.
Корисна порада
Значно посилює мозкову діяльність правильне харчування. На столі повинні постійно бути присутнім страви з капусти і буряка, заправлені оливковою або лляною олією. Продукти, що містять вітаміни С і Е, а також ненасичені жирні кислоти, які містяться в горіхах, паростках пшениці, рибі. Лідером серед продуктів, що благотворно впливають на мозок і пам'ять, визнана журавлина. Значно посилює мозкову діяльність достатнє надходження кисню в клітини, яке залежить від фізичного навантаження і гарного капілярного кровонаповнення.