Як відчистити пластилін.

Напевно, у кожної сім'ї, в якій є хоча б одна дитина, яка досягла 3 років, виникає проблема видалення пластиліну з різних поверхонь. У такому віці дитина починає розуміти, що з цього м'якого податливого матеріалу можна зробити все, що завгодно, а також приклеїти, куди завгодно. Існує загальне оману, що очистити пластилін можна тільки за допомогою соскабливания його, проте це не так.
Інструкція
1
Можна знайти безліч способів легкого видалення плями з пластиліну . Першим способом очищення поверхні від пластиліну є видалення плями з допомогою рослинного масла. Для цього спочатку звичайну паперову серветку просочуємо рослинним маслом, потім цією серветкою розтираємо пляма. Процес такого видалення досить тривалий, зате ефективний. Після того як пластилін повністю просочиться маслом, він відійде моментально.
2
Також відчистити пластилін можна методом заморозки такого плями. Для початку льодом слід заморозити всю площу плями від пластиліну . Ідеальним засобом заморозки вважається саме сухий лід, але дістати такий лід скрутно, тому підійде і той, який є у кожної людини в холодильнику. Після того як матеріал повністю заморозиться, позбутися його буде набагато легше.
3
Часто в таких ситуаціях пригадується старий перевірений спосіб очищення пластиліну , обладнаними праскою і промокашкою. В даний час знайти промокашку у великих промислових містах може стати вагомою проблемою. В такому випадку прекрасною альтернативою промокашки стане паперовий рушник, якою чудово виконає функції папери, що пропускає пар.
4
Існує ще одна менш поширена можливість відчистити пластилін, але, як кажуть, ефективна. Більш щільні забруднення слід зішкребти, а потім пляма з рештою дрібними частинами пластиліну змочити метиловим спиртом, використовуваним в технічних цілях. Так як такий спирт добре знежирює будь-які поверхні, залишився пляма можна буде видалити без проблем.
5
Якщо всі перераховані вище засоби не допомогли впоратися з наявним типом забруднення поверхні, завжди можна звернутися в хімчистку (якщо це одяг, звичайно), яка вже за допомогою спеціальних хімічних засобів зможе позбавити від зайвих клопотів.
Пластилін називається матеріал, який використовують для ліплення різних виробів. Даний матеріал розвиває творчі здібності дитини, дрібну моторику рук. Ліплення є заняттям не тільки цікавим, але і корисним. При занятті дитини ліпленням необхідно одягати йому спеціальний фартушок. В цьому випадку і ваше чадо буде досить, і вам не доведеться морщити лоб, позбавляючись від плям на одязі.
Вам знадобиться
    • Мильна розчин
    • Щітка
    • Харчова сода
Інструкція
1
Часом діти самі того не бажаючи бруднять одяг. Справитися з плямами пластиліну на одязі не всім вдається. Спробуйте видалити залишки пластиліну з одягу. Для цього покладіть річ на пів години в морозилку. Дочекайтеся поки пластилін застигне і сам відійде.
2
Якщо ж пластилін все ж ще залишився на одязі, візьміть ніж і акуратно спробуйте отскоблить його. Починайте від середини.
3
Потім візьміть мильний розчин. Налийте його в глибоку чашку і додайте трохи води.
4
Візьміть невелику щітку і намочіть її в мильному розчині. Втирайте цей мильний розчин в тканину, попередньо поклавши річ із зворотного боку.
5
Потім візьміть харчову соду і посипте їй намилене пятно.Через 5 хвилин продовжуйте очищати одяг щіткою.
6
Після того як проблемне місце намилили, залиште одяг на 30 хв.
7
Потім змийте теплою водою. Після проведення даної процедури покладіть річ в пральну машину і виперіть. Від плями не повинно залишитися і сліду.
Зверніть увагу
Якщо ваша одяг з натуральних матеріалів (льон, бавовна і т.д.) тоді використовуйте концентрований ізопропіловий спирт. З його допомогою теж можна позбутися плям на вещах.Еслі ваша одяг зі штучних тканин, тоді ні в якому разі не використовуйте ізопропіловий спирт. Він просто роз'їсть ваш одяг.
Корисна порада
Виводити плями завжди потрібно від країв до середіне.Чтоби не зіпсувати тканину, треба спочатку випробувати засіб для чищення на клаптику такий же ткані.Прі чищенні щільних тканин під нижню сторону вироби підкладають шматочок білої тканини або фільтрованої паперу, а потім злегка просочують пляма рясно змоченим препаратом круговими рухами.