Як навчитися ліпити.

Ліпити любить практично кожна дитина. Навіть дорослі не проти взяти в руки пластилін і полепіть кумедні фігурки, особливо разом з дітьми. А деякі дорослі люди роблять ліплення своїм хобі. Навчитися ліпити красиві фігурки нескладно. Головне - починати з легких фігур, а вже потім переходити на більш складні і хитромудрі.
Інструкція
1
Запасіться пластиліном, набором стеків, холодною водою в чашечці, знайдіть картинку із зображенням того, що ви хочете зліпити. Вода вам знадобиться для закріплення фігури. Якщо довго м'яти в руках пластилін, він стає м'яким. Після скріплення деталей слід опустити їх у холодну воду, щоб вони затверділи і не втратили форму.
2
Радимо зліпити фігурку сніговика. Для цього потрібно лише вміти скачувати з пластиліну рівні кульки, «ковбаски», циліндри і трохи міняти їх форму.
3
Скачайте три білих кульки з пластиліну: великий, середнього розміру і маленький. Відро для голови сніговика можна зробити синім, зліпивши зі шматочка пластиліну циліндр, злегка звужується донизу. Зліпити два невеликих кульки, які виконають роль рук сніговика.
4
З'єднайте білі кульки в правильну піраміду, на верхній кулька-голову приліпите відро. Приліпите до тулуба сніговика руки. Також можна доповнити картини, зліпивши тоненьку ковбаску і приєднавши її кінцями до пластилінового відерцю. Це буде його ободок.
5
З червоного або оранжевого пластиліну зліпіть ніс-морквину в формі конуса, тоненьку і коротеньку ковбаску (рот сніговика). Очі зробіть з двох чорних пластилінових кульок. Тепер приліпите до обличчя сніговика ніс, рот і очі.
6
Два маленьких кульки будь-якого темного кольору, прикріплені до тулуба фігурки, послужать гудзичками.
7
Для волоті або великий палиці (кому як сподобається) вам потрібен буде чорний пластилін. Зліпити з нього довгу ковбаску, прикріпіть її до нижнього кульці тулуба сніговика і до його руки, щоб трималася. Для більш стійкою палки знадобиться сірник або зубочистка, яку вам потрібно буде просто обліпити пластиліном і поставити на місце. Ось і готовий наш сніговик. Тепер можете відточувати свої навички в ліпленні пластиліну на більш складних фігурах.