Як відключити usb-пристрій.

Напевно, немає такого користувача ПК, який ніколи б не користувався US-пристроями. Флеш накопичувачі, Bluetooth гарнітури, телефони і ще безліч інших комп'ютерних аксесуарів підключаються за допомогою USB інтерфейсу. Якщо для підключення пристрою досить вставити його в USB порт, то для того щоб відключити, потрібно знати певний порядок дій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, usb-пристрій, програма USB Safely Remove
Інструкція
1
Якщо просто вилучити USB- пристрій з порту, це загрожує виходом з ладу самого пристрою. Особливо це стосується запам'ятовуючих пристроїв. Також може знадобитися не витягувати пристрій , а просто відключити.
2
Коли ви підключаєте якесь USB- пристрій до комп'ютера, на нижній панелі операційної системи з'являється відповідне віконце. В ньому є інформація про всіх підключених до комп'ютера USB-пристроїв. Для отримання потрібного пристрою натисніть з цього віконця правою кнопкою мишки. З'явиться список доступних пристроїв, з якого виберіть потрібне вам, натиснувши по ньому правою кнопкою мишки. Спливе контекстне меню, в якому слід вибрати пункт «Безпечне вилучення пристрою». З'явиться напис «Обладнання може бути видалено».
3
Буває, що до комп'ютера часто підключаються одночасно декілька пристроїв. Приміром, звичайна флешка, USB модем, Card-Reader, телефон. Тоді можна заплутатися, оскільки система детально не показує точну інформацію про підключені пристроях і випадково можна видалити потрібне.
4
Скачайте програму USB Safely Remove і встановіть її на комп'ютер. Запустіть цю програму. Тепер віконце роботи додатку з'явиться на нижній панелі Windows. Відкривши його, ви побачите не тільки всі USB-пристрої, але назва і характеристики самого пристрою. Приміром, якщо підключений мобільний телефон, то буде інформація про те, що використовується запам'ятовуючий пристрій з мобільного телефону і написана модель самого телефону.
5
Також ви можете призначити гарячі клавіші для видалення USB-пристроїв. Тоді для того, щоб видалити певну USB- пристрій , потрібно буде натиснути тільки одну, призначену вами клавішу, і пристрій буде видалено зі списку. Гарячих клавіш для швидкого видалення можна прописати декілька. Всі дії відбуваються у вигляді меню програми.