Як зустрічати Новий рік на класній годині.

Новий рік - улюблене свято для всіх. І дорослі, і діти чекають його з нетерпеніем.Встретіть його хочеться і з рідними, і з однокласниками. Як провести класну годину, що запланувати, щоб усі залишилися задоволені?
Інструкція
1
На класній годині, присвяченому Новому рік у, необхідно не тільки веселитися: співати і розігрувати призи, танцювати і брати участь в конкурсах, - а й отримати додаткову потрібну інформацію.
2
Продумайте сценарій. Розподіліть ролі і слова між однокласниками. Виберіть ведучих, які відповідатимуть за інформаційну складову класної години. Вони повинні чергувати розваги з подачею нових, цікавих відомостей про Новому рік е.
3
Виберете тих, хто буде Дідом Морозом і Снігуронькою. Вчителька має брати участь у заході спільно з хлопцями. Вона може бути чарівницею.
4
Заздалегідь продумайте про призи-сувенірах. Вони необхідні для заохочення тих, хто братиме участь у конкурсах. Підготуйте ново рік ня подарунки для кожного учня. Це питання зазвичай вирішують за батьківським комітетом. Добре, якщо подарунки будуть пов'язані з символікою Нового рік а.
5
Інформаційні повідомлення повинні бути короткими. Наприклад, можна розповісти про те, коли і як прийшло це свято до Росії або як його відзначають у різних країнах. Повідомте, що в Італії в цей день, в останню хвилину, викидають з вікон старі меблі та інші речі. А в Шотландії підпалюють і катають вулицями бочки з дьогтем.
6
Конкурси повинні бути різними. Головне, щоб вони були веселими і щоб в них було задіяно якомога більше хлопців. Продумайте їх так, щоб рухливі ігри чергувалися і інтелектуальними. Наприклад, можна підготувати питання до ново рік ній вікторині або провести конкурс читців віршів. Попросіть хлопців підготувати частівки про Новому рік е, Діда Мороза чи Снігуроньки. Приготуйте жартівливі конкурси з повітряними кулями (хто перший лопне кульку).
7
Ново рік ний класна година зовсім не схожий на ті, до яких хлопці звикли. І вчителька, яка є на ньому чарівницею, може нагороджувати призами учасників конкурсу.
8
Все конкурси обов'язково повинні бути музичні. Головне, щоб хлопці на такому класній годині й повеселилися і дізналися багато нового.