Як зберігати трави.

Лікарські трави , що допомагають боротися з недугами, тільки тоді дадуть ефект, коли правильно зібрані, правильно висушені і правильно зберігаються. Порушення, допущені на будь-якому з цих етапів, можуть звести нанівець усі ваші труди по заготівлі лікарської сировини. Існують особливі правила зберігання трав, коріння, плодів і квіток.
Інструкція
1
Кожен вид трав повинен зберігатися окремо. Дане правило особливо актуально, якщо мова йде про рослини з сильним запахом, у складі яких великий відсоток ефірних масел та інших летких речовин. До таких належать, наприклад, м'ята, материнка, чебрець, валеріана. Такі трави і квітки (а також коріння і плоди) краще зберігати в скляних банках. Якщо ви визначите їх на зберігання в картонні коробки або полотняні мішечки, які будуть знаходитися поряд з іншими травами, сильний запах передасться всім рослинам.
2
Так само окремо повинні зберігатися різні частини рослини. Окремо листя, окремо квітки, окремо коріння і т.д. Навіть частинам, що належить одній рослині, треба визначити різні місця, т.к. вони мають різні умови і терміни зберігання.
3
Трави повинні зберігатися в картонних коробках, дерев'яних ящиках, кошиках, полотняних мішечках або паперових пакетах. Тобто в тарі, пропускає повітря. Рослини, що володіють сильним запахом, зберігайте в скляних або керамічних банках з щільно прилягає кришкою і обов'язково в темному місці, або оберніть банку темної папером. Кришку періодично відкривайте з метою провітрювання. Якщо дозволяють умови (відсутність прямих сонячних променів, сухе повітря, гарна вентиляція), можна зберігати трави в пучках, підвішених на мотузку або на гвоздик. Целофанові пакети, пакети з-під кави і чаю, пластикова тара не підходять для зберігання лікарських трав, т.к. вони занадто щільні, трава в них може просто «задихнутися».
4
Трави повинні зберігатися в сухому, чистому, добре провітрюваному місці. Прямі сонячні промені і висока вологість для них згубними. Якнайчастіше перевіряйте ваші запаси - перебирайте, оглядайте, нюхайте. Якщо трави , коріння або плоди вкрилися пліснявою, без жалю викидайте їх, користі від них вже не буде. Деякі коріння (кульбаби, будяків, ревеню) і кора швидко уражаються комахами, тому для їх зберігання найкраще підходять полотняні мішечки, які слід підвішувати на протязі. Ідеальний варіант - зберігання коріння на балконі або в підвалі, в ящику з сухим і чистим річковим піском.
5
Підписуйте рослини. На коробці або мішечку фломастером пишіть назву трави (квіток, плодів, корінців), рік і місяць збору. Трави не втрачають своїх цілющих властивостей протягом двох років, плоди - трьох років, коріння і кора - до п'яти років. Однак бувають винятки. Так, для плодів глоду характерно більш тривале зберігання - до 8 років, черемхи - до 6 років, хвощ польовий зберігається 4 роки, листя мучниці 5 років, а корінці солодки - до 10 років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XCrpxq6Zb9E