Як спінити молоко. Як з молока зробити більше пінки.

Облік ніжною молочної піни в першу чергу асоціюється з ароматною кавою, але досвідчені кулінари знають, що така пінка до лиця не тільки латте і капучіно, а й багатьом коктейлям і навіть супів-пюре. Чи можливо збити молоко , якщо у вас немає спеціальної кава-машини з Вспениватель. Можна, і дуже просто. Існує декілька способів.
Вам знадобиться
    • вспениватель для молока
    • френч-пресс
    • скляна банка з кришкою,
    • мікрохвильова піч.
Інструкція
1
За допомогою вспенивателя молока. Цей маленький прилад знайомий багатьом. Крихітна спіралька на ручці, до якої заховані дві батарейки АА. Для того щоб збити їм піну, спочатку молоко доведеться нагріти. Важливо не кип'ятити молоко , а тільки довести до температури, при якій доторкатися до нього вже не безпечно.
2
Зніміть молоко з вогню, переливаємо у високий і вузький посудину, трохи нахиліть ємність і опускаємо в неї вспениватель. Щоб ця процедура пройшла бездоганно, потрібно, по-перше, не забути залишити в вашому посудині місце для піни, тобто молоко має займати не більше 1/3 об'єму, а по-друге, не переплутати порядок дій . Спочатку опустіть прилад і лише потім його включите. Через деякий час, не більше пари хвилин, у вас готова пишна молочна піна.
3
Вимкніть вспениватель і дістаньте його з молока. Якщо зробити все навпаки, ви можете забризкати не тільки себе, але і всю навколишня вас дійсність.
4
Щоб піна стала шовковистою і щільною, потрібно легенько постукати вашим посудиною по рівній поверхні і пару раз крутануть його навколо своєї осі. Ці прості дії приберуть з молочної пінки великі бульбашки і зроблять її однорідною.
5
За допомогою френч-пресса.Порядок дій при збиванні молока в френч-пресі спочатку мало чим відрізняється від перерахованого вище. Молоко варто також нагріти і перелити в колбу френч-преса. Тепер зверніть увагу на плунжер - поршень зі спіралькою під кришкою кава-преса - з його допомогою вам і належить збити молоко . Притримуйте кришку і енергійними рухами плунжера вгору-вниз вспенивающем молочну масу. На це, звичайно, піде трохи більше часу і зусиль, ніж на збивання за допомогою електричного вспенивателя, але піна, якщо не забути «постукати і покрутити» буде такою ж ніжною і невагомою.
6
Ще один спосіб отримати апетитну пінку - скористатися звичайною скляною банкою з кришкою і мікрохвильовою піччю. В цьому випадку нагрівати молоко не потрібно. Залийте його в банку так, щоб воно займало максимум половини всього обсягу, закрийте банку кришкою.
7
Почніть енергійно трясти банку доти, поки молоко НЕ спіниться і не збільшиться в об'ємі в два рази.
8
Не знімаючи з банки кришки, поставте її в мікрохвильову піч на одну хвилину в режимі нагріву. Мікрохвильовка стабілізує піну і підігріє молоко .
Корисна порада
Існуємо думку, що збивати можна тільки жирне молоко. Це не так. Жирне молоко, безумовно, смачніше. Але можна зробити піну і зі знежиреного молока.