Як освітлити руде волосся. Як знебарвити руді фарбоване волосся в домашніх умовах.

Вченими доведено, що жінка майже завжди кардинально змінює колір волосся, якщо в її житті сталося якесь важлива подія, або ж вона тільки збирається щось змінити. Тоді фарбування в інший колір є якоюсь підготовкою до майбутніх змін. Тільки 10% жінок змінюють імідж просто так. Дуже часто, прагнучи до краси і сексуальності, дами освітлюють шевелюру. Часом це зробити нелегко, оскільки природний колір волосся складається з певного поєднання чорно-коричневих і рудих пігментів. Під час знебарвлення (окислення кольорового пігменту) швидко розпадаються тільки перші пігменти, рудий ж дуже складно знебарвити. Як же правильно перетворитися з вогняної бестії в ніжну блондинку?
Інструкція
1
Оцініть стан ваших волос.Следует серйозно поставитися до цього пункту, адже якщо ви вирішите фарбувати слабкі, пошкоджені пасма, то ризикуєте в цьому випадку залишитися без волосся зовсім, так як пошкоджені, вони можуть не перенести жорсткої процедури освітлення і почати обламуватися по всій довжині. Оцінюйте стан волосся за наступними критеріями: - наявність і відсоток сивини; - чи були раніше пофарбовані волосся ; - стан кінчиків; - сухість волосся; - чутливість волос.Еслі ваша шевелюра насилу піддається фарбуванню, варто ще раз зважити всі «за» і «проти». Руді волосся зазвичай тонкі за своєю структурою, тому їх дуже легко зіпсувати, а от процес відновлення буває дуже довгим.
2
Визначтеся з знебарвлюючий средством.Еслі у вас є така можливість, то краще провести процедуру освітлення рудого волосся у перукаря. Якщо ж ви вирішили перетворитися на блондинку будинку, то проконсультуйтеся з фахівцем, яке знебарвлюється засіб найбільш підійде для вас. Для освітлення рудого волосся найчастіше доводиться проводити не одну, а дві процедури, тому тільки професійний перукар зможе допомогти вам зробити вибір.
3
Правильно наносите знебарвлюючий склад на волосся .Це перший етап перетворення в блондинку. Осветляющее засіб наносять на сухі немиті волосся , починаючи з найтемніших ділянок: з потиличної області. Якщо кінці сухі, фарбувати їх слід в останню чергу. Це ж саме стосується скронь. Суміш залишають на волоссі від 20 до 50 хвилин, залежно від того, якими темпами піде фарбування. Якщо після першого освітлення рудий пігмент волоса не до кінця окислився, то це означає, що вам знадобиться повторне освітлення, яке можна проводити не раніше, ніж через 2 тижні. За цей час структура волосся трохи відновиться.
4
Окрасьте волосся після освітлення в потрібний оттенок.Ето другий етап знебарвлення. Він проводиться тоді, коли спочатку руда шевелюра під впливом блондірующіх коштів стала жовтою або блідо-жовтою. На волосся наноситься тонуючий засіб або м'яка безаміачна фарба. Якщо волосся сильно жовті, то краще вибрати натуральні світлі відтінки фарби з золотистим блиском. Жовтизну нейтралізують відтінків шампуні з бузковими пігментами, які наносяться на чисте вологе пасма буквально на 3 хвилини, а потім змиваються.
5
Доглядайте за освітленим волоссям правільно.Чтоби стати шикарною блондинкою з красивим волоссям, необхідно почати посилено і регулярно доглядати за ними після знебарвлення. Для миття використовуйте тільки спеціальні м'які шампуні. Бальзам-ополіскувач та захисні незмивні креми та спреї - все це повинно бути у вас під рукою. Не забувайте робити кілька разів на тиждень відновлюють маски: натуральні або промислового виробництва. Тільки при гарному догляді прояснені волосся будуть відмінно виглядати і привертати увагу своїм золотим або платиновим блиском.