Як запресувати підшипник.

Часи, коли орали землю козою і сохою, канули в небуття. Побут сучасної людини немислимий без малої механізації. На кухні: кавомолка, блендер, соковижималка, комбайни різного призначення та інше. У гаражі: електродриль, кутова шліфувальна машина, верстат для заточування інструменту тощо. У дворі: газонокосарка, тріммер і водяний насос системи зрошення.
Вам знадобиться
  • - викрутки,
  • - дрібні гайкові ключі,
  • - молоток,
  • - виколотка.
Інструкція
1
Сучасна промисловість моментально відгукується на виявлення потреби розробкою і випуском нового побутового обладнання, яке, як правило, оснащується електроприводом, а ротор даних пристроїв, як відомо, спирається на підшипники протиковзання, які з часом зношуються і приходять в непридатність.
2
Ринок, випереджаючи запити споживачів, завчасно створює різні сервісні пункти, що надають послуги з ремонту складних побутових пристроїв. Реальна вартість робіт в подібних підприємствах далека від реальності і залежить цілком від популярності виробника.
3
Ремонт обладнання, виробленого в Китаї, обійдеться замовнику дешевше, ніж оплата аналогічної роботи по відношенню до пристрою, виготовленому в європейській країні. До того ж, якщо в будинку, в якому вийшов з ладу, наприклад, перфоратор, у якого несподівано заскрипіли підшипники , мається чоловік, то платити за їх заміну невідомому майстру не має ніякого сенсу.
4
Щоб заощадити кошти сімейного бюджету достатньо, використовуючи викрутку або дрібні ключі, розібрати пристрій, що відмовила в роботі. Відокремити від його електродвигуна кришку з несправним підшипником і витягти його звідти за допомогою, бажано, знімача. Але, якщо такого немає під рукою, то підшипник обережно вибивається молотком і вибиванням.
5
Подальші дії можуть розвиватися за двома сценаріям.Первий: якщо кришка виготовлена з металу, і в ній не передбачається установка ущільнювача сальника для герметизації вузла, то вона, утримувана пассатижами, нагрівається над відкритим вогнем газової плити (але не до червоного) , досить і трьохсот градусів, і потім в гніздо осаджується підшипник. Другий: кришка поміщається на відрізку дошки, і в неї через дерев'яну надставку молотком акуратно забивається новий підшипник.