Як зробити оливкова олія. виробництво оливкового масла в домашніх умовах.

Оливкова масло за своїм складом дуже близько до жирового компоненту людського тіла. А значить, воно ідеально засвоюється, насичує організм корисними речовинами і навіть лікує! Оливки вирощують в Середземномор'ї, а також на Україні, в Грузії, Ірані, Індії та інших країнах. Там же роблять цілющий оливкова масло .
Інструкція
1
Якщо ви - володар оливкового дерева і вам хочеться спробувати зробити оливкова масло самому, ви можете спробувати, але немає ніякої гарантії, що у вас це вийде. Це дуже трудомісткий процес, що вимагає застосування спеціальних технологій. Складається процес з наступних етапів:
2
Спочатку потрібно зібрати олівкі.Експерти вважають, що найкраще плоди збирати вручну, щоб не пошкодити. Найшвидший спосіб - постукати по дереву довгими палицями: плоди опадають на землю. Більш трудомісткий, але щадний підхід - «причісувати» гілки спеціальним гребінцем. При цьому гілки зовсім не ушкоджуються, а оливки акуратно укладаються в корзину.
3
Потім оливки потрібно подрібнити і розділити массу.Спеціалісти роблять це так: після того, як урожай зібраний, його везуть на завод з виготовлення масла; відсортовані, чисто вимиті оливки рухаються по конвеєру на млин; жорна подрібнюють плоди; отримана маса збивається і умовно поділяється на три частини: майбутнє масло , воду і сухий залишок. Поділ - найскладніша частина виробництва.
4
Тепер з отриманої маси потрібно віджати масло .На підприємстві майбутнє масло на цьому етапі представляє собою коржики з оливковою пасти, які потрапляють під гідравлічний прес. В результаті пресингу оливкова масло видавлюється з пасти. Так виходить оливкова масло вищої якості. Другий і третій пресинг дають масло нижчої якості.
5
І ще - найкраще масло виходить з тільки що зібраних олівок.Експерти і виробники стверджують, що приготувати оливкова масло в домашніх умовах неможливо. Якщо ви не хочете експериментувати, а волієте придбати найкращий продукт, шукайте етикетки з написом «Extra Virgin Olive Oil». Це нефільтроване масло , що містить максимальну кількість всіх необхідних елементів, дуже корисно для здоров'я. Трохи гірше «Virgin Olive Oils». Нерафінована оливкова масло першого холодного віджиму досить дорогий продукт. Висока ціна встановлюється ще й тому, що більша частина заводів знаходиться в Європі. Лідируючі позиції займають Іспанія та Італія.