Як поставити набойку.

На нові туфлі або чобітки на високих підборах встановлені тимчасові набійки. Їх термін служби розрахований найчастіше тільки на перебування в магазині. Для шкарпетки необхідно встановити нові набійки. Все одно ці скоро зносяться. Тому найкраще сходити до взуттьовик і поставити надійні набійки.
Інструкція
1
Не віддавайте свої туфлі в першу ж майстерню з ремонту взуття. Наявність молоточка в руках, шкіряного фартуха, клею на пальцях - це ще не докази того, що ця людина дійсно є професійним взуттьовиком. Заходячи в ту чи іншу майстерню, в першу чергу зверніть увагу на вивіску. Якщо це хороша майстерня, то на вивісці має бути зазначено назву підприємства, ім'я приватного підприємця, а так же номер свідоцтва ОГРН.
2
Довіряючи свої туфлі фахівцеві, в обов'язковому порядку вимагайте, щоб вам видали квитанцію. В ній повинно бути зазначено назву послуги, яка вам виявляється, терміни виготовлення, ПІБ виконавця, а так само - вартість самих туфель. Все це є запобіжними заходами, які вам можуть знадобитися на випадок неприємностей, що відбулися у зв'язку з неякісним ремонтом. Якщо ви здали туфлі і не взяли жодної довідки, яка могла б підтвердити цей факт, то вам вже важко буде щось довести, в разі якщо ваші туфлі будуть зіпсовані.
3
Більшість недосвідчених взуттєвиків при поставці набоек допускають одну і ту ж помилку. Вони використовують цвях, перетин якого дещо більше діаметра отвору в підборі. Через це каблук може тріснути. Якщо ви помітите при прийманні свого взуття такий дефект, то негайно вимагайте у майстра, яка провадила ремонт, відшкодування вам вартості самих туфель, а так же оплаченої заміни набійки. Ви будете діяти згідно з Правилами БОН і закону, який захищає права споживача. В них зазначено, що виконавець послуги, зобов'язаний матеріально відшкодувати вам зіпсовану річ.
4
Майстер може відмовитися вам що-небудь відшкодовувати. Тоді беріть квитанцію, зіпсоване взуття і йдіть в бюро товарної експертизи. Після того, як вона з'ясує, хто правий, звертайтеся до Товариства захисту прав споживачів. У підсумку майстра зобов'яжуть всі вам виплатити.