Як зрозуміти співрозмовника.

За методом і способом сприйняття навколишнього світу люди діляться на візуалів, що сприймають навколишню дійсність через зір; кинестика - прагнуть оцінити її допомогою дотику, нюху чи смаку, і аудиалов, для яких головним оціночним фактором є слух. Природно, ці люди ставляться до різних психотіпам. Психологи стверджують, що при спілкуванні ми можемо визначити, ким є наш співрозмовник.
Інструкція
1
Абсолютних візуалів, кинестика і аудиалов практично не зустрічається. У будь-якому випадку кожен з нас користується всіма органами почуттів при оцінці навколишнього світу. Більш того, в дитинстві всі ці почуття дитина використовує в рівній мірі - подивіться, як діти вивчають новий предмет: вони беруть його в руку, обмацують, обнюхують, пробують на смак. З роками превалювати починає якийсь один метод сприйняття і запам'ятовування різних життєвих явищ.
2
Щоб оцінити, що відбувається, візуалу необхідно побачити й оглянути об'єкт, що цікавить. До цього типу належить більшість людей, більше половини населення планети можна віднести до цього типу. За зовнішнім виглядом більшість візуалів - люди середнього зросту і середньої статури з швидкою, гучною промовою і високим голосом. Оскільки, основний орган сприйняття у них - зір, то гарна постава, високо піднята голова є їх відмітною ознакою. Для передачі своїх почуттів, вони часто використовують в розмові слова і фрази, пов'язані з візуалізацією: «подивіться», «зверніть увагу», «зауважте». При цьому такі слова вживаються навіть у тому випадку, якщо мова йде про те, що оком не побачиш: «Подивіться, який він талановитий», «Погляньте в корінь проблеми».
3
кинестика трохи більше третини в нашому суспільстві. До них відносяться люди трьох підтипів, з домінуючим нюхом, дотиком і смаком. Багато кинестика - люди високого зросту, худорляві і злегка сутулуватий - вони змушені мимоволі нахиляються до співрозмовника для того, щоб краще пізнати і зрозуміти його. В їх базовому словнику найчастіше ви почуєте слова: «помацати», «досліджувати», «доторкнутися», «комфортно», «відчути». При оцінці подій вони апелюють до осязательному, обонятельному і смакове сприйняття. Це прекрасні кулінари, дегустатори, літератори, масажисти і мануальні терапевти, парфумери, люди з розвиненою інтуїцією і високим інтелектом.
4
Аудіали навколо нас небагато. Це люди з добре розвиненим, абсолютним слухом. Часто воно стають композиторами, співаками. У розмові він може навіть не дивитися на свого співрозмовника - нахиливши голову, він буде уважно вслухатися в звук вашого голосу, прекрасно сприймаючи вас і ваш настрій через цей звук, не відволікаючись на візуальний образ. В їх мови ви почуєте найчастіше такі фрази, як «Послухайте», «На слуху», «Чуєте».
5
Знаючи ці особливості, ви зможете краще розуміти своїх співрозмовників і швидше знаходити контакти з людьми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GHDm_if0c-M