Як поставити мелодію замість гудків.

Вам набридли одноманітні гудки? Тоді змініть їх в будь-який момент на будь-яку вподобану мелодію , просто підключивши спеціальну послугу. Таку послугу пропонують своїм абонентам багато операторів мобільного зв'язку.
Інструкція
1
У число цих операторів входить і "Білайн". Він пропонує скористатися послугою під назвою "Привіт" (вона дозволяє змінити гудок на рингтон, відомий хіт або пісню власного твору). Для активації даної послуги зателефонуйте за безкоштовним номером 0770, далі дотримуйтесь інструкцій оператора або автоінформатора. Якщо ж захочете відключити послугу "Привіт", наберіть на клавіатурі телефону номер 0674090770. Абонентська плата за використання щодня складає 2 рубля (для абонентів передплатної системи) і 60 рублів щомісяця (для постоплатной системи розрахунків).
2
Оператором зв'язку "Мегафон" для своїх клієнтів розроблено декілька послуг для зміни гудка на мелодію . Одна з таких послуг - це "Музичний канал", з її допомогою можна підбирати мелодію з великого постійно оновлюваного списку композицій. Ще один сервіс, що дозволяє позбавитися від гудків, називається "Музичний канал". Для його підключення необхідно зателефонувати за безкоштовним номером 0770, а після відповіді оператора або автовідповідача натиснути клавішу "5". Активація та деактивація послуг можлива і в "Особистому кабінеті", і в системі самообслуговування "Сервіс-Гід". Дізнатися більше про всі послуги та їх вартість можна на офіційному сайті "Мегафона".
3
Пропонує своїм абонентам подібну послугу і оператор зв'язку "МТС", називається вона "GOOD'OK". Провести активацію можна за допомогою номерів 0550 і 9505 (вони призначені для дзвінків) або USSD-команди * 111 * 28 #. Якщо при відправці запиту у вас виникли будь-які проблеми, скористайтеся системою самообслуговування "Інтернет-Помічник". Дану систему можна знайти на головній сторінці офіційного сайту оператора (просто клікніть на однойменну вкладку, вона виділена яскравим червоним кольором, так що її складно не помітити). Для відключення "Гудка" оператор "МТС" надає USSD-команду * 111 * 29 #, а також "Інтернет-Помічник". Активація є платною, за неї з вашого особового рахунку буде знято 50 рублів 30 копійок, а відключення - безкоштовним.