Як пофарбувати хутро норки.

Хутро норки в сучасному світі стає все більш популярним, навіть незважаючи на його високу ціну. У деяких країнах існують спеціалізовані ферми з вирощування норок. Модниці і прихильники натуральних хутра пояснюють, що саме в натуральній шубі простіше пережити зиму і холодну погоду. Норкові шуби популярні тим, що вони найбільш довговічні у своєму використанні. Іноді бувають випадки, що необхідно пофарбувати або перефарбувати цю річ свого гардеробу в інший колір, щоб освіжити. Звичайно, щоб пофарбувати хутро норки самостійно без певних умінь, необхідно бути вкрай уважним, щоб не зіпсувати річ.
Вам знадобиться
  • - хутро норки,
  • - фарба,
  • - аерозоль.
Інструкція
1
Так як хутро норки дуже близький за своїм виглядом і структурі до людських волоссю, багато хто вдається до його фарбуванні звичайними фарбами для волосся. І краще купувати фарбу, перевірену на своїх волоссі, вподобану як по стійкості, так і по якостях.
2
Фарбувати рекомендується за допомогою пульверизатора або аерозолю на відстані близько 50-70 см від хутра норки і обов'язково розтираючи руками або гребінцем, оскільки так фарба розподілитися боле рівномірно і зніметься зайва.
3
Сушити слід повільно і обережно, можна використовувати фен і періодично розчісувати сам хутро. Це робиться для того, щоб він надалі не звалятися.
4
Деякі після такої операції рекомендують використовувати хороший бальзам для волосся, що пом'якшить хутро і додасть йому чудовий блиск.
Зверніть увагу
Найкращою альтернативою самостійної фарбування хутра є фарбування в хімчистці. Але так як не всі подібні заклади беруться за цю роботу, іноді й доводиться займатися цим самостійно. Дуже часто застосовують трафаретне фарбування. Завдяки цьому методу можна фарбувати хутро норки, наприклад, під окрас леопарда чи корови. А ще зараз використовують, звичайно, комп'ютерне фарбування. Тут немає меж фантазії, малюйте, що захочете, можна навіть різнокольорові малюнки.
Корисна порада
Ті, хто пробували фарбувати хутро норки, радять використовувати фарби «Престиж» або «Fara», так як у них, крім якості, є ще й багата палітра. У цьому випадку колір може зберегтися до восьми місяців, а потім злегка збліднути. Правда, вибір відтінків обмежений: чорний, каштановий або рудий. Причому найстійкішою з них є руда фарба, а чорна, навпаки, з часом стає коричневою. Перед тим, як приступити безпосередньо до фарбування, рекомендовано детально переглянути відеоуроки. Вони допоможуть уникнути типових помилок, зробити все правильно і домогтися бажаного результату.