Як фарбувати очі брюнеткам.

Нічого більше не може залучити чоловіків, ніж чарівний, фатальний погляд прекрасної незнайомки. Легкий помах вій і сяйво кольору очей - і чоловік зачарований і покірний. При цьому, на жаль, не кожна жінка має великими, красивими очима і чорними, пухнастими віями. Тут на виручку вам прийде правильно підібраний макіяж. Адже саме вірно підібрані туш і тіні не тільки зможуть підкреслити всі достоїнства ваших очей, а й замаскувати недоліки.
Інструкція
1
Брюнеткам, які володіють світлою шкірою і блакитними очима , необхідно використовувати для брів чорний олівець, сірі або блакитні тіні, чорну або темно-синю туш.
2
Брюнеткам, які володіють смаглявою шкірою і темними очима , найбільше підійде використання чорного олівця для брів, світло-зелених тіней або під колір очей і чорної туші.
3
Візуально збільшити очі брюнеткам допоможуть світлі тони: сріблясті, бежеві, кремові, білі відтінки, які необхідно наносити на область вік, під бровами.
4
Зробити очі більш виразними у смаглявих дам допоможе підкреслений перламутровим відтінком, контур очей.
5
Підкреслити темні очі можна, якщо накладати один на одного різні відтінки тіней. Красиво виглядатиме жовто-коричнева гама.
6
Брюнеткам з широко посадженими очима необхідно підводити контур внутрішнього кута очей. Він повинен бути проведений ширше біля перенісся. При цьому, зовнішній куточок промальовувати не потрібно. Тіні найбільш темного відтінку слід наносити на внутрішню частину ока і розтушовувати догори, у напрямку до брови.
7
Брюнеткам з близько посадженими очима потрібно відтінити розріз контурним олівцем, починаючи від середини нижніх і верхніх повік, і слідуючи до зовнішніх куточків очей. Тіні в районі внутрішніх куточків очей і перенісся, наносите дуже світлі, а з середини очей - більш темного кольору. Останні тіні потрібно розтушувати догори і в сторону.
8
Брюнеткам з вузькими очима необхідно їх оптично розширити. Зробити їх візуально більше можна за допомогою контурного олівця: відтінятимете нижню і верхню повіку, відступивши трохи від війкового краю, а після цього злегка розтушуйте лінію.
9
У брюнеток з «падаючими» очима - досить сумний вираз обличчя. І, для того, щоб їх візуально «підняти», нанесіть тіні близько самого зовнішнього кута ока. Потім проведіть контурну лінію по лінії верхніх вій. Вона повинна трохи виступати у напрямку до скроні. Також зробіть паралельної нижню підводку. Найбільш яскравий колірний акцент використовуйте у зовнішнього кута ока.