Як в'язати чотирма спицями.

В'язання спицями являє собою захоплююче і корисне заняття, так як за допомогою певних знань і навичок можна створювати красиві речі для знайомих і членів своєї сім'ї. В'язання на чотирьох спицях дещо відрізняється від класичного способу в'язання, тому вимагає вправності й акуратності.
Вам знадобиться
  • спиці, нитки, теоретичні знання
Інструкція
1
Початок роботи полягає в наборі петель на спиці, так як перші кроки є половиною успіху рукоділля. Звичайно ж, з першого разу красивий петельний ряд може і не вийти. Тому доцільно докласти максимум зусиль і виправити всі недоліки. Основним способом набору петель є використання двох складених спиць, так як за рахунок цього полегшується в'язання першого ряду.
2
Далі слід розділити загальну кількість петель на чотири рівні частини, щоб в процесі в'язання першого ряду розподілити їх на чотири спиці. Після цього береться додаткова п'ята спиця, яка знаходиться в постійному русі і є робочою спицею.
3
Обраний візерунок пров'язується строго по малюнку, щоб не переплуталися петлі і ряди. В результаті чіткого дотримання схеми в'язання виходить кругове полотно з оригінальним малюнком. Закінчення роботи передбачає закріплення відкритих петель. Даний крок можна виконувати різними способами. Найбільш поширеними є закриття петель шляхом пров'язування двох петель разом і зняття назад на ліву спицю, а також протягування пров'язаний петлі через зняту кромочную петлю.
Зверніть увагу
Існує велика кількість різноманітних візерунків, які виконуються на чотирьох спицях. Якщо є прагнення навчитися такому захопленню, можна не тільки створювати оригінальні в'язані речі, а й поєднати хобі з отримання додаткового доходу. Навіть невелика плата за ручну працю може стати прекрасним стимулом для втілення ідей і фантазій.
Корисна порада
В'язання чотирма спицями найбільш часто зустрічається для оформлення гумки різних виробів, для в'язання рукавиць, рукавичок, носок. Це необхідно для отримання рівної і безшовної узлісся. Звичайно ж, в перший раз в'язання буде викликати безліч незручностей і перешкод, так як потрібно контролювати інші спиці і не спустити з них петлі.