Як зшити просту туніку. Як зшити туніку з поясом.

Туніка - це дуже зручна і красива річ з жіночого гардероба. Довжина її може бути самою різною: короткою або ж довгою. Зшити туніку з 2-х хусток - це найпростіший спосіб.
Інструкція
1
Візьміть 2 красивих хустки. Колірну гаму підберіть на свій смак. Можна взяти однотонні хустки, а можна строкаті однакові, можна взагалі використовувати два абсолютно різних хустки. Прикладіть їх до себе. Тепер відзначте, де проходитимуть лінії плечей. Залишок тканини, який йде по лінії горловини необхідно буде підігнути і проутюжить. Вийде цікавий, так званий, отложной комірець. На плечах потрібно буде зробити шви близько 10-15 см. Якщо ви бажаєте отримати більш оригінальну річ, то замість швів можна пристосувати декоративні ґудзики.
2
Знову потрібно докласти вийшло виріб до себе. Тепер стоїть мета визначити положення бічних швів. Вони, на відміну від швів на плечах, можуть бути самої різної довжини. Тут все залежить лише від вашого бажання. Для того, щоб зробити вільну туніку , то зробите шов від лінії грудей до талії це приблизно 10 см. Якщо ви хочете, щоб ваша туніка вийшла більш закритою, то стачайте виріб прямо від пахвовій западини і до лінії стегна . Такий варіант туніки дизайнери радять доповнити поясом. Він може бути декоративним, шкіряним або з тканини в колір туніки.
3
Просту туніку можна зшити і не тільки таким способом. Спробуйте це зробити по викрійці з журналу. Для цього необхідно зняти наступні мірки: ширина туніки, довжина і обхват талії. Потім потрібно взяти прямокутне полотно. Підберіть собі відповідний силует туніки і приступите до розкрою. Виріжте виріб. Але врахуйте, що від лінії необхідно зробити припуски 1,5-2 см. Стачайте на машинці бокові шви. Обмітайте оверлоком краю виро. Таким чином необхідно обробити низ туніки і рукава. Припуски потрібно запрасувати до спинки вироби. Горловину так само необхідно обробити. Зробити це можна косою Бейко. Прикрасьте виріб по своїх смаках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUPNQOsoGxc