Як зняти фару у Форд Фокус-2. форд фокус 2 зняти крісло.

Справжній автовласник завжди ретельно стежить за технічним станом свого залізного коня. Своєчасна діагностика і своєчасне усунення всіх виникаючих неполадок допоможе уникнути проблемних ситуацій на дорозі. Наприклад, справні фари забезпечують безпеку на дорозі в темний час доби. Але, на жаль, дуже часто фари виходять з ладу і потребують заміни. Обслуговування іномарки в сервісі коштує чималих грошей, тому процедуру заміни блок-фари можна зробити своїми руками, щоб не витрачати зайві гроші.
Вам знадобиться
  • Плоска викрутка, м'яка тканина, щіточки
Інструкція
1
Перш за все необхідно придбати блок- фару в зборі. Це не так легко, як здається на перший погляд. Справа в тому, що в даний час на ринку дуже багато підробок. Багато з них за якістю не поступаються оригінальним фарам, однак можуть відрізнятися кольором чи іншими зовнішніми характеристиками. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля і документацію. Там ви зможете знайти код запчастини, по якому ви і будете її шукати. Найідеальніший варіант - замовити запчастина у виробника. Так ви убезпечите себе від покупки підробки. Однак нова фара також чимало коштує. Тому є інший варіант - пошукайте на розборках і форумах Форд- фокус клубу необхідну вам фари. Напевно у когось вона знайдеться в хорошому стані.
2
Після покупки фари можна приступити безпосередньо до заміни. Для цього виберіть місце. Можна зробити дану процедуру на вулиці, якщо дозволяє погода. Найкраще міняти фару в гаражі. Подбайте про те, щоб місце роботи було добре освітлене. Використовуйте діодний ліхтарик, так як він має велику яскравість. Від'єднайте клему "мінус" з акумуляторної батареї. Так ви обессточіте ваш автомобіль. Це необхідно для того, щоб випадково не відбулося короткого замикання і вас не смикнуло струмом.
3
Фара кріпиться гвинтом. Його потрібно акуратно відвернути. Після цього плоскою викруткою відіжміть правий і лівий фіксатори фари. Для цього краще всього використовувати викрутку з пластику або тугий гуми, щоб не зламати і не подряпати пластикові фіксатори. Через брак таких можна використовувати звичайну, але діяти потрібно дуже акуратно. Тепер акуратно відведіть фару від корпуса, тепер її пов'язують з автомобілем тільки дроти. Не тягніть сильно фару , так як ви можете ненавмисно порушити дроти. Вам залишається тільки віджати фіксатор кріплення і акуратно від'єднати колодку проводів. Тепер фара повністю від'єднана. Простір, де знаходилася фара, найкраще акуратно очистити, так як там зазвичай накопичується велика кількість бруду і пилу. Тому вивчіть ретельно місця кріплення фари. Також особливу увагу приділіть колодці проводів. У ній багато отворів, в які легко потрапляють частинки пилу або бруду. Перед установкою нової фари необхідно продути колодку проводів.
Корисна порада
Виконувати всю процедуру потрібно в бавовняних рукавичках.