Як побороти надмірне потовиділення.

Зайва пітливість здатна створювати масу вельми неприємних ситуацій. І не важливо, у вас ця проблема або у сусіда по транспорту - кожний має її повинен постаратися її усунути. А значить, дуже важливо знати причини підвищеного потовиділення . Це допоможе вирішити проблему.
Інструкція
1
Є таке правило, яке поширюється абсолютно на всіх людей. Воно полягає в тому, що обов'язково потрібно підтримувати гігієну свого тіла. Спробуйте просто частіше митися і в обов'язковому порядку позбавлятися від волосся в області пахвових западин. У літню пору року душ приймати потрібно кілька разів на добу. А волосся збривати мінімум через день.
2
Користуйтеся під час спеки дезодорантами-антиперспірантами. Ці кошти в боротьбі з підвищеною пітливістю найбільш популярні серед населення. Вони володіють високою ефективністю завдяки вмісту в своєму складі таких хімічних елементів, як хлорид цинку або хлорид алюмінію. Ці речовини мають здатність звужувати потові залози. В результаті цього помітно знижується потовиділення.
3
Крім того, пітливість може бути викликана психологічними проблемами, невпевненістю в собі, постійними стресами, а також захворюваннями серцево-судинної, нервової, ендокринної систем. Також це може стати наслідком переїдання. Намагайтеся уникати вживання в їжу солоних, гострих, жирних продуктів. Не приймайте алкоголь. Він здатний підвищувати температуру, що призводить до потовиділенню. Пітливість - це один з основних ознак цукрового діабету. Тому, якщо ви знаєте за собою таку особливість, то пройдіть комплексне обстеження в який-небудь поліклініці.
4
Існує безліч народних засобів, які допомагають боротися з пітливістю. Вам необхідно буде придбати в будь-якій аптеці шавлія. Заваріть листя шавлії окропом. Кожен день до пахв прикладайте такі компреси. Завдяки такій нехитрій процедурі неприємний запах поту зникне. Шавлія також можна приймати і як звичайну настоянку, всередину. Для цього на протязі 30 хвилин потрібно наполягати один стакан трави, залитої 400 мл окропу. Такий відвар пийте по 1/3 склянки тричі на день.
5
Існують також і хірургічні способи позбавлення від пітливості. В клініці вам можуть запропонувати, наприклад, введення ботокса в область пахвових западин.