Як відкрити кіоск "Фрукти-овочі". Як відкрити свій кіоск овочі і фрукти.

Щоб відкрити кіоск Фрукти- овочі , необхідно зареєструвати юридичну особу (або стати ПБОЮЛ - підприємцем без утворення юридичної особи), знайти місце, поставити конструкцію, закупити обладнання, а також отримати дозвіл, найняти персонал і завести товар. Але, як і в будь-якому бізнесі, тут є нюанси.
Вам знадобиться
  • - юридична реєстрація;
  • - місце;
  • - конструкція;
  • - дозвіл;
  • - обладнання;
  • - товар;
  • - персонал.
Інструкція
1
Проаналізуйте рух пішохідних потоків в тому місці, де збираєтеся поставити кицьок. Якщо районна адміністрація пропонує на вибір декілька точок, вибирайте ту, що знаходиться поряд з багатоповерховими будинками - там вище концентрація потенційних покупців. Пам'ятайте, що фрукти та овочі найчастіше купують поруч з будинком, а не поруч з роботою. У діловій частині міста кіоск не принесе бажаного прибутку.
2
Напишіть бізнес-план. Не робіть знижку на те, що відкривається бізнес не такий великий, як повноцінний магазин. Щоб отримати згодом максимальний дохід, тут теж важливо все правильно спланувати. Передбачте в бізнес-плані описову частину, яка повинна складатися з аналізу конкурентного середовища (хто в крокової доступності від вашої точки реалізує аналогічний товар), напрямки пішохідних потоків (де зупинка міського транспорту), сезонного ассортімента.Фінансовая частина може містити інформацію про передбачувані постійних і змінних витратах, а також - планованої виручці і торговельній націнці. Маркетингова частина - знижки та інші акції, розраховані на залучення місцевих жителів.
3
Зведіть конструкцію, закупите і розставте торговельне обладнання. Швидше за все, вам знадобляться тільки вітрини і стелажі, а також касовий апарат і ваги. Але все залежить від того, чи збираєтеся ви пропонувати квашення, маринади, овочеві салати та іншу аналогічну продукцію, яка потребує зниженій температурі. Отримайте дозвільну документацію Росспоживнагляду і пожежної інспекції.
4
Знайдіть постачальників - в ідеалі, на одне найменування асортименту у вас має бути їх як мінімум двоє. Причому товар повинен приходити в місто різними шляхами. Таким чином, ви зможете уникнути перебоїв з тією чи іншою продукцією, що особливо актуально напередодні свят.
5
Складіть штатний розклад, найміть персонал, завезіть і розкладіть товар. Якщо його якість відповідає споживчим стандартам, і ви правильно підійшли до ціноутворення, то в перший же день у вас з'являться покупці.
Тенденція до здорового харчування прогресує з кожним роком. Багато хто прагне вживати якнайбільше фруктів , проте далеко не завжди є можливість придбати якісну продукцію. Відкриття фруктів ого магазина з хорошим асортиментом може стати вигідним напрямком власного бізнесу.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - капітал;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Виберіть приміщення для роботи. В даному випадку ключову роль грає прохідність, оскільки навряд чи за вашим товаром клієнти поїдуть спеціально. Це може бути і окремо стоїть, в жвавому районі, і невеликий павільйон біля зупинки, і відділ у великому магазині. Зверніть увагу на наявність поруч великих торгових мереж з аналогічним товаром, так як фруктів ий відділ супермаркету може скласти вам найбільшу конкуренцію.
2
Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної служби. Вирішіть всі адміністративні питання, а також проблеми вивозу сміття, каналізації, опалення, охорони.
3
Знайдіть постачальників продукції. Оскільки товар відноситься до категорії швидкопсувних, потрібно бездоганна система логістики. Ви повинні своєчасно поповнювати товарні залишки, стежити за свіжістю фруктів і при цьому не допускати відсутності тих або інших позицій. Постарайтеся налагодити відносини з постачальниками так, щоб завозити сезонні фрукти одними з перших в вашому районі.
4
Придбайте торгове обладнання: лотки, корзини, ваги, столи. Обладнання може бути найпростішим і недорогим, адже красу прилавків ви будете створювати за допомогою самих фруктів . Не використовуйте для декору муляжі фруктів тільки тому, що вони часто виглядають привабливіше натуральних, в той час як штучна зелень цілком може стати в нагоді.
5
Зробіть викладку, яка привертала б увагу покупців. Фрукти повинні бути чистими і апетитними. Вітрина виглядатиме гармонійніше, якщо ви продумали і колірні контрасти, що створюються за допомогою різних сортів. Якщо в асортименті є зелень і овочі, комбінуйте їх таким чином, щоб у покупця виникло бажання купити одразу кілька позицій. Незнайомі обивателю фрукти можете супроводити інформаційними буклетами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6gsH53_q8I
Корисна порада
Перед великими святами завозьте кілька видів екзотичних фруктів, здатних зберігатися більше 10 днів, наприклад, рамбутан або мангостін. В даному випадку націнка на них може бути дуже велика.