Як зробити гірлянду з повітряних куль. Як зробити гірлянду з днем ??народження.

Однією з важливих частин підготовки свята є прикрашання. Найпоширеніше прикраса - це гірлянда з повітряних куль . Таку гірлянду бачили всі. Її створення ви можете доручити професійним оформлювачам, або ж зробити її своїми руками.
Вам знадобиться
  • - 40 круглих куль
  • - волосінь 6 м
  • - ручний насос
  • - ножиці
Інструкція
1
Візьміть волосінь довжиною на два - три метри більше, ніж буде довжина вашої гірлянди. Потім натягніть її горизонтально і з двох кінців зафіксуйте. Тим самим ви отримали вісь гірлянди.
2
Тепер надійти перший кулю і затисніть його хвостик пальцями. Теж саме виконайте і з другим кулькою. Тепер візьміть їх так, щоб хвостики перетнулися, і оберніть один навколо іншого.
3
Зауважте хвостики готових куль , тим самим у вас вийде зв'язка з двох кульок. З'єднайте центри двох готових в'язок так, щоб у вас вийшов хрест. Потім закрутіть дві кулі - по одному з боку, і тоді у вас буде зв'язка з чотирьох куль .
4
Покладіть четвірку на натягнуту волосінь. Дві кульки перекрутите навколо волосіні.
5
Тепер надійти ще чотири штуки і виконайте з ними таку ж операцію, що і з першою четвіркою куль . Якщо кулі у вас різнокольорові, то розміщуючи їх на волосіні, чергуйте кольору.
6
Тепер щільно посуньте зв'язки з чотирьох куль так, між ними не залишилося вільного місця.
7
Коли всі четвірки куль нанизані на волосінь, можна вважати, що гірлянда готова. Вам залишається тільки зрушити гірлянду до центру, а кінці волосіні зав'язати в петлі. Тепер ви можете закріпити гірлянду, прив'язавши її до місця, яке хочете прикрасити.
Зверніть увагу
Уважно слідкуйте за тим, щоб всі ваші кульки були одного розміру. Для цього краще використовувати шаблон або калібр. Калібр - це круглий отвір потрібного вам діаметра. Його можна виготовити з будь картонній коробкі.Для того, щоб визначити необхідну кількість кульок, помножте бажану довжину гірлянди на кількість зв'язок куль в одному метрі (значення дивіться нижче), а потім на кількість кульок в кожній связке.Расчет необхідної кількості куль: 12 см - 10 шт 17 см - 9 шт23 см - 7 шт30 см - 6 шт35 см - 5 шт40 см - 4 штГде см - це розмір куль, а шт - кількість зв'язок куль на один метр.