Як переробити ВАЗ 21099.

Згідно зі статистикою більше 50% російських громадян їздять на машинах вітчизняного автопрому. Наші машини хороші тим, що прості в обслуговуванні і вимагають трохи грошей. Велике поширення серед молоді отримала модель ваз 21099. У народі її звуть "зубило". Однак багатьом не зовсім подобається їздити на звичайному автомобілі. Так як же переробити звичайну дев'ятку?
Вам знадобиться
  • Матеріали для тюнінга, обшивка, нова підсвітка
Інструкція
1
Вирішіть для себе, що ви хочете отримати на виході. Не варто "колгоспів" машину, вішаючи на неї всілякі наклейки. Це погіршить зовнішній вигляд вашого автомобіля. Почніть з кузова. Виявити всі проблемні місця вашого авто. Якщо машина стара, то її кузов напевно піддався корозії. Перевірте також стан порогів, днища і підкрилки. Вони швидше за все починають гнити. Невеликі осередки корозії потрібно зачистити до металу і обробити спеціальною мастикою. Після цього потрібно підфарбувати виправлені місця. Якщо проблемних місць дуже багато, то слід задуматися про повну фарбування автомобіля.
2
Подумайте над обважуваннями вашого авто. Стандартні бампери виглядають дуже красиво і акуратно, якщо вони в справному стані. В даний час на ринку продається дуже багато різних комплектів обважень, в які зазвичай входять передній бампер, задній бампер і пороги. Також при бажанні можна замінити стандартний капот. Великим попитом користуються деталі з карбону. Вони відрізняються тим, що мають меншу вагу і набагато менше схильні до дій зовнішніх факторів. Проте варто задуматися про доцільність встановлення деталей з карбону, так як коштують вони чимало, хоча виглядають на авто дуже красиво і поєднуються практично з будь-яким кольором.
3
Можна задуматися про штатну оптиці вашого автомобіля. Продається чимало аналогів стандартних фар. Вони розрізняються кольором, кількістю лампочок. Пам'ятайте про те, що далеко не вся продається оптика може пройти технічний огляд. Не обов'язково купувати нові фари. Можна модернізувати старі - відполірувати скла, встановити ксенон, змінити колір блоку фар. Також можна зробити вії.
4
Не забудьте подумати про інтер'єр вашого автомобіля. Особливу увагу приділіть панелі приладів. Змініть колір підсвічування приладової дошки і стрілок. Обшийте заново торпеду в тому стилі, який вам найбільше подобається. Можна також перетягнути заново сидіння, якщо стара обшивка прийшла в повну непридатність. Пам'ятайте про те, що всі ваші нововведення повинні гармоніювати між собою.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб усі зміни гармоніювали між собою.