Як зробити шнурівку.

Шнурівка на будь-якого взуття - це не тільки спосіб кріплення, але і модна деталь. Зараз у магазинах є величезний асортимент шнурків. Можна вибрати будь-які на свій смак. І виконати шнурівку також можна теж по-різному.
Інструкція
1
Кожна людина ще з дитинства знає класичну шнурівку . Для дитячих черевик такий тип найбільш зручний. Для того щоб її виконати необхідно вивести зсередини назовні через нижні отвори обидва кінці шнурка. З лівого боку шнурівки в наступне отвір введіть знизу правий кінець шнурка, а лівий - в праве. Шнурки повинні перехреститися при цьому. Зашнуруйте таким нехитрим способом весь черевик і кінці зав'яжіть бантиком.
2
Можна спробувати виконати «класичну шнурівку навпаки». Для цього всередину кросівка обидва кінці шнурка введіть через нижні отвори. Через наступне лівий отвір виведіть назовні правий кінець шнурка, а лівий - відповідно, навпаки. Усередині кросівка шнурки повинні перехреститися. Такий варіант шнурівки виглядає більш цікаво, декоративно, ніж перший, крім того, шнурки менше рвуться.
3
Багато звертають увагу на те, як цікаво зашнуровані черевики у туристів з Європи. Цей спосіб шнурівки прямо так і називається - європейський. Всередину черевика через нижні отвори необхідно ввести обидва кінці шнурка, а після цього через край шнурівки виведіть їх назовні. Один кінець спробуйте провести навхрест крізь наступну дірку, а інший - через один отвір, теж навхрест. Потім обидва шнурка необхідно через один отвір вводити навхрест. І так до кінця шнурівки.
4
Шнурування бувають і прямі. Їх в деяких арміях використовували солдати: якщо буде отримано поранення в ногу, то черевик можна буде легко і швидко зняти. При такому незвичайному способі всередину черевика вводяться кінці шнурка. Після цього один з кінців потрібно вивести через наступне отвір, розташоване цього ж боку назовні. Потім простягніть його і спробуйте ввести так само всередину черевика через це ж за рахунком отвір, але з іншого боку. Інший кінець шнурка так само виведіть назовні з його ж боку шнурівки, але потрібно пропустити один отвір. Потім поступите з ним так само як і з першим кінцем. А саме, протягніть його і пропустіть всередину через отвір, що збігається по висоті з цим. Продовжуйте таким чином шнурівку .