Як підкреслити колір очей.

Кожна дівчина і жінка хоче бути чарівною, загадковою, привабливою. І ніщо не може показати вашу красу краще, ніж очі . Відповідно, чим яскравіше вони виділяються, тим яскравіше ваша індивідуальність. Скористайтеся нижченаведеними способами, щоб підкреслити блакитні, карі і зелені очі за допомогою косметики і кольору вашого волосся.
Інструкція
1
Зелені очі .Вам слід вибирати тіні будь-якого відтінку фіолетового кольору, а також бронзові відтінки, темно-сірий і бежевий кольору. Остерігайтеся тіней синього, рожевого та блакитного кольорів. Волосся повинні бути пофарбовані у відтінки рудого або каштанового. Але все ж не варто забувати про нюанси кольору шкіри і очей. Наприклад, якщо у вас золотистий колір шкіри і жовті вкраплення в райдужній оболонці, то вам слід зупинитися на теплих відтінках рудого. Якщо ж очі трав'янистої кольору - то вам треба підібрати темно-руде, каштанове і золотисті кольору. Власницям очей болотного кольору слід вибрати холодні відтінки каштана і чорного.
2
Блакитні очі Використовується тіні рожево-бузкового, рудого, темно-синього кольорів. Слід уникати сливових, світло-блакитних і зелених відтінків. Вибирайте виключно світлі кольору. Але зверніть вашу увагу на те, холодний або теплий колір ваших очей. Якщо ваша шкіра золотисто відтінку, а на райдужній оболонці є золотисті вкраплення - то у вас теплий тип. Відповідно, ви повинні вибирати відтінки золотистого блонда, карамелі, сонячно-руді кольору. Якщо ж у вас сірий, крижаний відтінок очей, а волосся попелястий або димчастий відтінок - то у вас холодний тип. Це значить, що для того, щоб підкреслити очі , вам знадобляться попелясті і пшеничні кольору.
3
Карі очі .Подчерківайте глибину карих очей за допомогою складних відтінків: оливковий, охра, вугільно-чорний, бронза. Крім того, вибирайте шоколадні, сірі і фіолетові кольору тіней. Вам не слід користуватися рожевим і помаранчевим кольору ми. Вибирайте каштановий, мідний, шоколадний, золотистий відтінки волосся. Якщо у вас смаглява шкіра, то темні відтінки для вас. Вони допоможуть вам виглядати природною. З шкірою же молочного кольору вам слід фарбувати волосся в світло-каштанове кольору. При пісочному кольорі очей вам слід вибирати фарби легких кольорів янтарного, рудого, золотистого відтінків. Власниці темних очей не повинні боятися експериментувати з насиченими фарбами - вони тільки підкреслять їх красу.