Як зробити подарунки на день рожденья своїми руками. Подарунок своїми руками на день народження.

У наш час рукодільні подарунки стали набагато вище цінуватися, і це дуже радує. В подарунок, зроблений своїми руками, дарувальник вкладає душу. Від таких подарунків віє домашнім теплом і отримувати їх дуже приємно.
Інструкція
1
Якщо ми вирішили зробити своїми руками листівку в техніці "скрапбукінг". Це техніка виготовлення об'ємних листівок своїми руками з різних матеріалів. Для початку виберемо колірну гамму листівки та ідею для неї. Підготуємо матеріали для листівки, щоб всі вони лежали поруч, і не доводилося вставати за ними.
2
Приступаємо до виготовлення. Беремо базову папір А4, рівно, з допомогою лінійки складаємо її навпіл. Це буде наша заготовка листівки.
3
Потім вирізаємо дрібні деталі для декорування з паперу іншого виду. Якщо ми робимо тематичну картину-аплікацію, то вирізаємо частини цієї картини. Наприклад, при зображенні на листівці весняної галявинки нам знадобляться деталі дерева, трави, сонечка, квітів і хмар. Можна використовувати не тільки папір, але і нитки (наприклад для трави) або вату (для хмар).
4
Для того, щоб оживити нашу картину, наносимо блискітки гелем (або лаком для нігтів) в деякі деталі. Наприклад в хмари, або сонечко, або квітку.
5
Потім залишаємо листівку на рівному місці, щоб вона висохла, а в цей час складаємо для іменинника особисте привітання, або іменний тост, який прочитаємо при даруванні нашого подарунка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8JqsWsUSy6E
Зверніть увагу
І при виборі подарунка бажано враховувати вік, рід діяльності, характер ....