Як з'єднати два шари.

Усі операції із зображенням в графічному редакторі Adobe Photoshop здійснюються в шарах і чим складніше створюваний документ, тим частіше виникає необхідність з'єднати два або більше число «Лейере» в один. Для цього в графічному редакторі передбачено кілька різних способів, що відрізняються як по послідовності дій, так і за результатом.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте палітру шарів. Це можна зробити, розкривши в меню редактора розділ «Вікно» і вибравши пункт «Шари». Можна просто натиснути «гарячу клавішу» призначену цій дії - F7.
2
Щоб об'єднати два сусідніх шару клацніть правою кнопкою миші той, що розташований в списку вище, і виберіть у контекстному меню пункт «Об'єднати з попереднім». Цієї операції відповідає поєднання клавіш CTRL + E.
3
Якщо об'єднати потрібно не сусідні шари, то спочатку виділіть їх усі - перещелкайте при клавіші CTRL. Потім клікніть будь-який з виділених Лейере правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Об'єднати шари». Натискання гарячих клавіш CTRL + E виконає цю ж операцію.
4
Якщо потрібно об'єднати всі видимі шари, то клацніть правою кнопкою будь-який з них (тільки не текстовий шар) і виберіть у меню пункт «Об'єднати видимі». Гарячі клавіші, які теж можна використовувати для цієї операції - CTRL + SHIFT + E.
5
Щоб залишити в документі всього один шар, що включає всі видимі, правою кнопкою будь-який з шарів, виключаючи текстовий. Виберіть у контекстному меню рядок «Виконати зведення». Якщо документ містить невидимі шари, то редактор запросить підтвердження - покаже діалогове віконце з питанням «Видалити заховані шари?». Натисніть «Так» і всі видимі шари документа будуть зведені в один, а невидимі знищені.
6
Можна пов'язати шари, що не зливаючи їх в один. Після такої операції будь-які дії з яким-небудь з шарів зв'язки будуть транслюватися і на всі інші. Щоб зв'язати шари цим способом, виділіть будь-який з них, а решта клацніть лівою кнопкою миші трохи правіше мініатюри шару - в цьому місці з'явиться піктограма з декількох ланок ланцюга. Це ж можна зробити по-іншому: виділіть всі потрібні шари, клацаючи їх мишкою, утримуючи клавішу CTRL, а потім клацніть саму ліву піктограму («Зв'язати шари») в ряду у нижнього краю палітри шарів - на ній зображені ланки ланцюга.