Як вижити в дикій природі.

Для виживання в дикій природі вкрай бажано мати кілька речей: водонепроникний мішок, гостро заточений топірець, алюмінієву кружку, довгу і дуже міцну капронову мотузку і сірники. При певних навичках і везіння все інше можна добути або зробити за допомогою цих нехитрих пристосувань.
Вам знадобиться
  • - водонепроникний мішок,
  • - гостро заточений топірець,
  • - алюмінієва кружка;
  • - довга дуже міцна капронова мотузка;
  • - сірники.
Інструкція
1
Знайдіть воду. У всі часи при необхідності вижити у дикій природі вода була ключовим фактором будівництва житла або розбивки табору. Якщо вночі досить холодно - подбайте про нічліг.
2
Нарубаєте ялинових лап і між двома досить масивними стовбурами дерев влаштуйте подобу куреня. Не забудьте про те, що ялинові лапи треба максимально товстим шаром покласти і на землю. Якщо в місцевості, де ви опинилися, дмуть сильні вітри, курінь слід зміцнити за допомогою довгих гнучких прутів, наприклад, вербових, прокладених між гілками ялини методом «плетінки». Обгородіть територію за допомогою капронової мотузки, натягнутої по периметру в півтора-двох метрах від майданчика для ночівлі. Це допоможе захиститися від непроханих візитерів - змій, їжаків та ін.
3
Розведіть завидна багаття. Для його розпалювання підійде ісландський мох або березова кора. В якості дров краще використовувати сухий хмиз. Якщо його немає - постарайтеся викласти свіжозрубані гілки у формі колодязя. Тоді нижні дрова будуть підсихати від взаємодії вогню і повітря, і рано чи пізно візьмуться горіти. По можливості влаштуйте над багаттям конструкцію, що захищає його від вітру або дощу.
4
Відправляйтеся на пошуки їжі. Швидше за все, ви її зможете знайти на березі річки. Якщо стоїть питання: померти від голоду чи вжити в їжу на перший погляд малос'едобние рослини, тварин, риб або молюсків - всі без винятку виберуть другий варіант. Можливо, вам пощастить, і заплава річки або озера буде в заростях рогозу. Висмикніть кілька рослин з коренем, - власне, він і є їх їстівна частина. Білий, Крохмалистий, багатий вітамінами і мікроелементами корінь рогозу широколистого при запіканні за смаком нагадує трохи солодкуватий картоплю, так що вечеря вам забезпечений.
5
Зберіть кілька гілочок бруснічніка або чорничники - їх можна заварити замість чаю. Якщо дія відбувається в другій половині літа - неодмінно додайте до напою смачні і вітамінні ягоди цих рослин. На голодний шлунок лягати спати вам вже не доведеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eXlFf0B-AJM