Як відрізнити швейцарський годинник від підробки.

Якщо ви купуєте собі годинник в елітних фірмових магазинах, то про якість їх не варто турбуватися. Але буває й так, що вам пропонують за дуже вигідною ціною купити годинник з рук. У такій ситуації просто необхідно знати, як відрізнити підробку.
Інструкція
1
Найчастіше підробляють саме швейцарські годинник . І це не дивно. Адже їх реальна вартість починається з 20 тисяч рублів. Якщо вам пропонують яку-небудь модель годинника, ціна яких знаходиться в районі 5000, то вже є привід для підозр.
2
Існує кілька варіантів копій швейцарських годинників. Зовнішні копії можна придбати в будь-яких торгових наметах. Притому ціна їх не велика і складає всього 100-600 рублів. Якість матеріалів, з яких виготовлені дані годинник , також залишає бажати кращого. Картонний циферблат, грубі ремінці із шкірзамінника, розпливчаста або взагалі відсутня маркіровка навіть не говорять, а просто кричать самі за себе.
3
Хороші копії швейцарських годинників зазвичай присутні в магазинах, в яких продаються не дуже дорогі годинник . Їх зовнішній вигляд не так помітно видає, то що вони є підробкою. Однак, якщо людина не раз тримав у своїх руках справжні годинник , то йому не складе труднощів виявити підробку. Про походження годин можуть розповісти стрілки циферблата, метал корпусу, його покриття, браслет, маркування, вага годин, хід коліщатка.
4
Точні копії швейцарських годинників широко рекламуються в інтернеті. Спамерських пропозицій про вигідну покупці годинників приходить величезна кількість щодня на поштові скриньки. Ці годинник в основному пропонують за порівняно не високою ціною: від 3 до 10 тисяч рублів. Варто зауважити, що в своїй більшості вони дійсно коштують таких грошей. Деякі копії хорошої якості при простому зовнішньому огляді навіть фахівцеві важко відрізнити. Щоб виявити таку якісну підробку необхідно розкривати їх корпус. Варто відзначити, що підроблені годинник , колишні якийсь час у вжитку, практично завжди мають дрібні ледве помітні подряпини на склі або ж розхитане коліщатко. А ось на справжніх швейцарських годинниках цих дефектів не буде навіть через кілька десятиліть шкарпетки.
У сучасному світі ринок підробок елітних годинників розвинений дуже сильно. Індустрія підробки годин світових брендів заробляє мільярди доларів. Якщо ви купуєте годинник в офіційному магазині фірми, то про якість і справжності вироби турбуватися не варто. Але якщо вам пропонують елітні годинник за доступною ціною, слід бути пильними і зуміти відрізнити підробку від оригіналу.
Інструкція
1
Звертайте увагу на накреслення і розташування міток. Фарба може бути накладена нерівно в деяких місцях через те, що для копій використовують плоскі штампи, а поверхня, на яку їх наносять, має вигнуту форму. Написи на годиннику можуть бути розташовані або трохи нижче, або трохи вище, ніж це потрібно. Також приділіть належну увагу ремінцю або браслету годин, рівномірності друку на них. З часом така фарба стирається. Також найчастіше ремінці на копіях виготовляють із шкірзамінника, виконані вони неакуратно, при згинанні утворюються яскраво виражені складки, поверхня стає зморшкуватою. Прострочки нерівна, місцями можна помітити невеликі стирчать ниточки.
2
Подивіться уважно на корпус. Корпуси копій золотих годинників найчастіше виробляють з такого матеріалу, як латунь. Позолота на них нанесена неякісно, через деякий час на годиннику починають з'являтися подряпини. Спочатку визначити і побачити такий недолік досить складно.
3
Придивіться уважно і до ювелірних годинах. Зазвичай їх копії виконані неякісно, а дорогоцінні камені погано прикріплені. Щоб виявити дефект, необхідно просто провести пальцем по обідку з діамантами. Якщо всі камені посаджені на однакову глибину, значить, це оригінал. У копіях зазвичай не приділяють належної уваги огранюванні дорогоцінних каменів, тому вони мають сірувато-жовтий відтінок і різні включення. Пам'ятайте, помітити його дуже складно, але фахівець відрізнить оригінал від підробки відразу.
4
Не вірте на слово продавцям-консультантам, які розповідають про модифікацію моделей. Оригінальні годинник мають автоматичний механізм, а підробка - кварцовий. Механізм таких годинників найчастіше китайська чи японська, залежить від ціни. По можливості постарайтеся якомога краще ознайомиться з оригінальними годинами в спеціалізованому дорогому магазині. Зазвичай на копіях економлять, це призводить до наявності різних недоліків, в той час як оригінал виконується дуже якісно. Пам'ятайте, що підробка завжди відрізняється від оригіналу.