Як змити стійку фарбу з волосся.

Для будь-якої жінки невдала фарбування волосся стійкою фарбою стане справжньою трагедією. Адже її не так просто змити з голови. Але все ж це здійсненне завдання. Видалити з волосся фарбу ви зможете самостійно, в домашніх умовах.

Інструкція
1

Найнадійніший спосіб видалити фарбу з волосся - це придбати професійну змивку. Цей засіб є в наявності практично в кожному косметичному магазині. Крім того, її можна купити в перукарні або салоні краси. Користуйтеся тільки перевіреними, якісними засобами. Дешеві змивки, якість і виробництво яких змушує замислитися, навряд чи допоможуть вам домогтися потрібного результату. Під час використання будь-якого змиваючого кошти виконуйте інструкції, щоб свого волосся нанести якомога менше шкоди.

2

Якщо ваше волосся після фарбування придбали занадто темний колір, і ви бажаєте позбавитися від нього, то в такому випадку вам прекрасно підійде спеціальна освітлююча смивка. Але необхідно відзначити той факт, що практично неможливо з першого разу досягти бажаного результату. Абсолютно чорний колір за одне застосування змивки можна освітлити всього на 3-4 тони. Тому таку процедуру слід повторити. Однак дуже важливо дотримуватися періодичність. Не користуйтеся цим засобом частіше, ніж раз на тиждень.

3

Крім того, при смивке стійкої фарби з волосся ви можете скористатися перевіреними багатьма жінками підручними засобами. До них, наприклад, відноситься господарське мило. З його допомогою волосся можна зробити світліше на пару тонів. До того ж, господарське мило дуже просто у використанні. Його потрібно просто нанести на своє волосся. Збити руками, утворивши густу мильну піну. Потім протягом декількох хвилин потримаєте його на голові. Змийте проточною водою. Відразу після першого застосування можна буде помітити результат. Варто зазначити, що господарське мило дуже сушить шкіру голови і волосся. А значить, після кожної такої процедури освітлення необхідно наносити вітамінізовану живильну маску.

Корисні поради

Стійку фарбу з волосся допоможе змити і полоскання у воді з ромашкою або лимонним соком. Після таких процедур волосся стане шовковистим і блискучим.