Як відрізнити сьомгу від форелі.

Риби сімейства лососевих мешкають як в океанських водах, так і в прісних водах Північної півкулі. Лососеві риби є цінними промисловими рибами завдяки їх ніжному і поживного м'яса, а також ікрі. Найвідомішими представниками цього сімейства є сьомга, форель, горбуша, нерки, кета, харіус та інші. У Росії найбільшою популярністю користуються такі риби, як форель і сьомга.
Інструкція
1
Існує величезна кількість рецептів, основними «героями» яких є форель або сьомга. Цих риб можна запікати в духовці, варити з них юшку, додавати в салати, коптити і так далі. Єдина проблема, з якою стикаються господині при покупці форелі і сьомги, полягає в наступному: як розрізнити ці дві риби сімейства лососевих? Існують декілька відмінних ознак, які дозволять вам зробити правильний вибір.
2
Смак сьомги і форелі суттєво відрізняється, тому що форель - це пісна риба, і весь жир у неї зосереджений в черевній частині. Сьомга набагато жирніше, причому жир в цій рибі розподілений по всій тушці. Зовні ж форель і сьомга дуже схожі один на одного, тому в магазині продавець може спробувати продати вам більш дешеву рибу за ціною дорогою.
3
Купуючи сьомгу або форель в магазині, зверніть увагу на її морду. У сьомги морда більше витягнута, а у форелі - коротка і усічена. На сошнику у форелі знаходяться зуби. Крім того, погляньте і на хвіст риби, яка представлена на прилавку. Хвіст у форелі має квадратну форму, а у сьомги він трикутний.
4
Відрізнити форель від сьомги можна і за кольором тушки. Форель відрізняється світлою шкірою, а також червоними боками. Іноді по тушці проходить рожево-перламутрова смуга. Що стосується сьомги, то у неї тушка просто сіра, а черевце світліше, ніж у форелі .
5
Якщо ви купуєте до столу не цілу рибу, а вже разделанное філе, то визначити, яке саме філе перед вами, можна за кольором. Досвідчені кулінари стверджують, що м'ясо форелі набагато яскравіше за кольором, філе форелі зазвичай насичено-червоне. Що стосується сьомги, то м'ясо цих риб менш насичене - воно швидше розоватое, ніж червоне. На жаль, в магазинах такий спосіб визначення риби спрацьовує далеко не завжди. Виробники часто підфарбовують м'ясо, щоб воно виглядало більш свіжим і апетитним. За ціною сьомга зазвичай коштує дорожче, ніж форель, проте даний фактор може варіюватися залежно від виробника та якості риби.