Як зберегти червону ікру.

Червона ікра - це один з найбажаніших делікатесів, без якого не обходиться жодне застілля. Неможливо уявити собі новорічний стіл без апетитних бутербродів з вершковим маслом та ікрою. Важко повірити, що кілька століть тому цей продукт вважався абсолютно буденним і повсякденним, його в буквальному сенсі поїдали ложками.
Інструкція
1
Сьогодні ж червона ікра купується тільки напередодні свят і застіль. Причина тому - висока вартість продукту. Крихітні баночки з ікрою можуть коштувати цілий стан, причому якість продукту залишається під питанням. У наших магазинах часто зустрічається зіпсована, штучна або підфарбована ікра, а також ікра, напхана забороненими в Російській Федерації консервантами. Але вибір делікатесу в магазині - це ще півсправи. Прикупивши червоної ікри заздалегідь, на розпродажі, ми часто мучимося питанням - як же зберегти її до застілля в цілості й схоронності?
2
Якщо ви придбали кілька баночок ікри, то в закритому вигляді їх можна зберігати в холодильнику досить довго. Завдяки консервантам і спеціальним добавкам, ікра буде терпляче чекати подачі на стіл не менше двох місяців. Відкрита ж банку простоїть в холодильнику не більше пари доби (5 днів максимум). Для того, щоб вона не пересихала і не втрачала свої смакові властивості, зверху ікру можна полити олією. Воно створить на поверхні ікри плівку, яка буде перешкоджати проникненню повітря.
3
Найбільш спірний момент у питанні зберігання ікри - це заморозка. Деякі люди стверджують, що зберігати червону ікру в морозильній камері не можна, інші ж неодноразово практикували такий спосіб зберігання. Насправді, при зберіганні при низьких температурах цей делікатес втрачає частину своїх смакових властивостей, ікринки лопаються і злипаються. З розсипчастою ікри ваш делікатес загрожує перетворитися в однорідну масу.
Корисна порада
1) Ікрою практично також легко отруїтися, як і грибами. Якщо у вас виникають якісь підозри щодо запаху або зовнішнього вигляду продукту, то краще відмовитися від його употребленія.2) Термін зберігання ікри також залежить від її якості та виробника.